Kurtlar Vadisi Pusu’ya bir önemli karakter daha veda ediyor

Türkiye’nin en uzun süren dizisi Kurtlar Vadisi’nde önemli bir karakter daha diziyi veda ediyor.  Bugüne kadar birçok fenomen karakter senaryo gereği öldürülerek diziye veda etmişti. Şimdi de “Deli Hüsnü” Kurtlar Vadisi’nde canından olacak ve son kez ekranlara gelecek.

Deli Hüsnü’nün ölmesi ve böylelikle diziden ayrılması Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını en az Çakır ve Muro’nun yokluğu kadar üzeceği tahmin ediliyor.

Mistikalem sitesinin haberine göre,  Kurtlar Vadisi Pusu’da Deli Hüsnü’yü canlandıran Adnan Erdoğan diziden ayrılıyor. Geçen haftaki bölümlerde zehirli iğne ile hayranlarına “acaba ölecek mi?” endişesi yaratan ünlü karakter, tam da ölümden kurtulduğuna sevinildiği haftalarda senaryo gereği öleceği haber veriliyor.

Yapım şirketi, Türkiye’de ve yurt dışındaki hayranlarının fotoğraf çekilmek için sıraya girdiği ünlü oyuncunun senaryo gereği öldürülmesine karar verdi. Deli Hüsnü, bundan sonraki bölümlerde rol almayacak.

Kurtlar Vadisi’nin kıdemli karakterlerinden Tuncay’ın yardımcısı olarak diziye giren “Deli Hüsnü” karakterini başarıyla canlandıran Adnan Erdoğan’ın ölme sahnesi önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek.

Kurtla Vadisi Pusu’da pek çok karakter senaryo gereği canından olup diziye veda etmişti.

İşte öldürülüp diziye veda eden bu önemli karakterlerden bazıları:

Süleyman Çakır(Oktay kaynarca), Memati Baş (Gürkan Uygun), Elif Eylül (Özgü Namal), Abdülhey(Kenan Çoban), Seyfo Dayı (Nihat Nikerel), Kirve(Ali İpin), Halil İbrahim Kapar (Sönmez Atasoy), Testere Necmi (Tarık Ünlüoğlu), Tombalacı Mehmet (Haldun Boysan), Ömer Baba (Emin Olcay), Kara (Hakan Boyav), Ebru (Hatice Şendil), Muro (Mustafa Üstündağ), Yalçın Bulut (Hüseyin Avni Danyal), İskender Büyük (Musa Uzunlar), Şeref Zazaoğlu (Ali Sürmeli), Çeto (Şefik Onatoğlu).

KURTLAR VADİSİ’NDE HÜSNÜ YALINKILIÇ KİMDİR?

deli-husnu-olecek-mi

“Hüsnü Yalınkılıç” Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Adnan Erdoğan’ın  canlandırdığı karakter. Tuncay Kantarcı’nın sağ kolu. Diziye girişi Tuncay Kantarcı’nın cezaevinden akıl hastanesine nakledilmesinden sonraya dayanıyor. Hastanede Tuncay’la dostluk kurmuş, onun yanından ayrılmamış bir sağlık memurudur. Bu sebeple Tuncay Kantarcı’nın en yakın adamı olmuş ve dolayısıyla Polat Alemdar’ın ekibine girdi. Lakabı “Deli Hüsnü”.

Memati’nin oğlunun bakıcısı Gülendam ile Memati’den habersiz evlendi. Bir süre Memati onlarla konuşmadı. Ama Memati sonra onları affetti. Fakat Gülendam, Ersoy Ulubey tarafından Memati’nin oğluyla birlikte öldürüldü. Tuncay Bey’in ortadan kaybolması sonrası Polat Alemdar, Deli Hüsnü’yü hastanenin yöneticisi yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]