Kurtlar Vadisi Pusu’nun ünlü oyuncusu baba oluyor/M.Bey-Özel

Kurtlar Vadisi Pusu ekibinde bebek sevinci… Kurtlar Vadisi Pusu’nun en uzun soluklu karakterlerinden “Güllü Erhan’ı canlandıran Erhan Ufak’ın yakında baba olacağı haberi dizinin ekibinde mutluluğa neden oldu. Medyadan sır gibi saklanan habere Medyabey ulaştı. 2015 yılının Aralık ayında iş kadını Süreyya Kul’la hayatını birleştiren Erhan Ufak ilk kez baba oluyor. Bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi.

ERHAN UFAK’IN BABA OLACAĞI HABERİ MEDYADAN SAKLANIYORDU

Kurtlar Vadisi Pusu’nun ünlü karakter oyuncusu Ufak,  işkadını Süreyya Kul’la Ataşehir Belediyesi’nde düzenlenen sade bir nikâh töreniyle evlenmişti. Çiftin nikâh şahitliklerini rol arkadaşları Necati Şaşmaz ve Cahit Kayaoğlu yapmıştı.

erhan-ufak-baba-oluyor

KURTLAR VADİSİNİN GÜLLÜ ERHAN’I KİMDİR?

Güllü Erhan, Seyfo Dayı’nın öz yeğenidir. Dayısı onu mafyadan uzak tutmaya çalışsa da Güllü, Polat Alemdar’ın ekibine girmeyi başarır.

İskender den intikam almak için İskender’e ateş etmiş bu yüzden İskender Büyük ve adamları tarafından omuzuna kurşun sıkılmıştır. Polat’ ın evini yakan İskender, kaçarken Erhan’ ın kolunu çöp kamyonu ile ezer. Bu olaydan sonra Erhan kolunu kaybeder. Kolunu kaybetmesine ilk zamanlar üzülürken daha sonra buna alışmıştır. Daha sonra Güllü Erhan karakterine 229. bölümde kol nakli yapılmıştır.

Güllüğ Erhan’ın vadideki en büyük düşmanı Tilki Andrei’dir. Bunun sebebi 2005 yılında en yakın arkadaşlarının Tilki tarafından öldürülmesidir. Bu sebeple 10 yıl aradan sonra ortaya çıkan Tilki’nin saklandığı yeri öğrenmiş, onu vurarak hafif yaralamış ancak adamlarından kaçamayarak yakalanmıştır. Erhan’ı sonrasında Cahit Kaya kurtarmıştır. Yine Tilki Andrei’nin Polat Alemdar’la olan görüşmesinden sonra Polat’ın tüm uyarılarına rağmen Tilki’nin peşine adam takmış, bunun üzerine Tilki, Settar Ağa’yı öldürerek Polat Alemdar’a karşı savaş başlatmıştır. Güllü Erhan, aynı zamanda Memati Baş ve Abdülhey Çoban’ın ölmesi ile birlikte Polat Alemdar’ın ilk ekibinden kalan tek adamdır.

UFUK ERTAN KİMDİR?

5 Mayıs 1978 yılında Elazığ’da doğdu. 1.72 boyunda ve 84 kilo ağırlığındadır.  Oyunculuğun yanı sıra iş hayatında da boy gösteren Erhan Ufak,  gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekte ve gayrimenkul sektöründe iş hayatını sürdürmektedir.

Ufak, oğlak burcudur ve göz rengi kahverengidir.

ÖZEL HABER- Nurdan DÜZ BURGUCU/MEDYABEY

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]