Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hangi kanalda yayınlanacak

Dizinin yeni sezonda hangi kanalda olacağına dair Pana Film’den henüz bir açıklama gelmedi. Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu sezon Kanal D ekranlarında olmayacağı duyuruldu. Kanal D ile yollarını ayırdığını resmi bir açıklamayla duyuran Pana Film’in yeni kanala dair henüz bir açıklamada bulunmaması izleyicilerin merakını iyice arttırmaya başladı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Erhan Ufuk gibi ünlü oyuncuların bulunduğu Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezondahangi kanalda yayınlanacağı merak konusu oldu. Geçtiğimiz ay Pana Film dizinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanmayacağını duyurdu. Dizinin hayranlarının merak ettiği soru ise Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak oldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ KANALI AÇIKLANDI MI?

Konuyla ilgili medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezon yeniden Show TV ekranlarında iddia edildi. Fakat Pana Film henüz bu konuya ilişkin bir açıklamada bulunmadı.

KURTLAR VADİSİ PUSU’NUN YENİ SEZONUNDA HANGİ YENİ OYUNCULAR OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde oyuncuğa veda ettiğini açıklayan M.Akif Alakurt’un adı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda geçiyor. Dizi sektörüne kırgınlığı olan ve oyunculuğu bıraktığını açıklayan Alakurt’un ikna edilmeye çalışıldığı bildirildi. Alakurt ile anlaşma sağlanıp sağlanmadığı henüz bilinmiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda oyuncu kadrosunda olabilecek diğer adı geçen oyuncular; Fikret Kuşkan, Kanbolat Görkem Arslan, Uğur Pektaş, Nebahat Çehre, Vatan Şaşmaz, Hakan Ural ve Tolga Güleç.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]