Kurtlar Vadisi Pusu 261. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 261. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde  Safiye’nin durumu büyük merak edilen konuların başında geliyor. Kardeşinin konuşamadığını, yürüyemediğini kahrolarak öğrenen Polat Alemdar’ın vereceği tepki ne olacak?  Yeni sefir adayının bıçakladığı Pusat hastanede yaşam savaşı veriyor. Pusat’ın intikamını almak da Cahit’e düşecek. Tilki Andrei, adamlarını büyük baskın için Polat’ın hastanesine gönderiyor. Polat Alemdar’ın Tilki’den intikamı 262. bölüme kalacak.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu 261. bölüm fragmanı:


POLAT’IN TİLKİ’DEN İNTİKAMI NASIL OLACAK?
Konseyin canına okuyan, Pusat’ı Tilki’nin elinden kurtaran, Fehmi Kuzuzade’nin gözünü korkutan ve girdiği her olayda büyük başarılar kazanan Polat Alemdar aynı başarıyı maalesef Safiye’yi kurtarırken gösteremedi. Kurtlar Vadisi 261. bölüm fragmanında en büyük soru cevabını arıyor. Safiye Karahanlı iyileşecek mi? Polat, büyük bir takasla kardeşi Safiye’yi Tilki’nin elinden kurtarmıştı ancak hiçbir şeyden de haberi yoktu. Profesör Martin verdiği ilaçla Safiye’nin sinir sistemini resmen felç etmişti. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında izleyicilerin en çok merak ettiği soru, Safiye düzelecek mi? İntikam soğuk yendiğinde lezzetli bir yemek olabilir ama Polat, Safiye’nin intikamını geçe bırakmayacak. Tilki için ölüm vakti yakındır.

SAFİYE’Yİ FELÇ ETEN PROFESÖRÜN SONU YAKIN

Dizinin merak edilen konuları arasında Irak’ta patlayan bombalar, Musul’un petrolleri, Fehmi Kuzuzade’nin kirli oyunları ve Pusat’ın dizideki geleceği gibi konular da var. Öte yandan Profesör Martin, deşifre olmak konusunda bir çekincesi olmadığını düşünüyor. Martin’in kimliği Kurtlar Vadisi Pusu 261. bölümde açığa çıkacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu  261. bölüm fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]