KURTLAR VADİSİ POLAT ALEMDAR’SIZ MI DEVAM EDECEK?

polat-alemdar

10 Yıldır Türk televizyonlarında yayınlanmaya devam eden ve ATV ekranında 10. yılını kutlayan Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölümüyle sezon finalini yaptı. Sezonun son bölümünde Akif tarafından Polat Alemdar’ın boğulması dizinin bundan sonraki akıbetinin nasıl olacağı sorusunu akla getiriyor.

Kurtlar Vadisi Pusu, yoluna Polat’sız mı devam edecek yoksa Polat yeni sez0nda bir sürpriz mi yapacak şimdilik belli değil. Dizinin özellikle son bölümlerde dünya üzerinde etkin olduğuna inanılan gizli, mistik örgütlere atıflar yapması seyircisi tarafından da daha bir ilgiyle izlenmesine neden olmuştu.

Nerden bakılırsa bakılsın yeni sezonda Kurtlar Vadisi’nin izleyicisine yeni sürprizler yapıp kendini yenileyeceğini öngörmek hiç de zor değil…Bakalım dizi yeni hikayeleri ve de diziye katılacak yeni oyuncularıyla nasıl bir seyir izleyecek?

Öte yandan Türkiye’deki toplumsal olaylara duyarsız kalmamasıyla bilinen Kurtlar Vadisi Pusu’nun Taksim Gezi Parkı olaylarıyla ilgili bir atıf yapıp yapmayacağı da merak konusu. Ama diziyi yakından takip edenler önümüzdeki sezonda belki de Kurtlar Vadisi’nin gözünden eylemlerin arka planına dair bir yorum bulabilecekler.

Polat Alemdar’ın sezon finalindeki boğulma sahnesi çok konuşulmuştu. İşte o sahne:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]