M.Bey/ÖzelTelevizyonYerli Dizi

“Kurtlar Vadisi Kaos” Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de mi yayınlanacak?(Medyabey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: Ekranların en uzun dizi projelerinden olan ve uzun süren ekran sessizliği yakında bitmesi beklenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ekran macerasına Kurtlar Vadisi Kaos olarak devam edecek. Dizide Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz Habertürk TV’de Veyis Ateş’in programına katılmış ve aylar önce Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili bazı detayları paylaşmıştı. Peki, Şubat ayında ekrana gelmesi beklenen yeni dizi hangi kanalda yayınlanacak?

KURTAL VADİSİ KAOS’UN EN YAKIN OLDUĞU KANAL TV8

Kurtlar Vadisi Kaos’un bir aksilik olmazsa Şubat ayı içerisinde ekranlarda olması bekleniyor. Yayınlanacak kanal konusunda Pana Film’de büyük bir sessizlik hakim. Yayıncı kanal konusunda Pana Film ser veriyor sır vermiyor. Medyabey’e gelen kulis habere göreyse Kurtlar Vadisi Kaos’un en yakın olduğu kanal Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8.

ŞEYTANIN BACAĞINI “KURTLAR VADİSİ KAOS”LA MI KIRACAK?

Daha önce TV8’de kimi dizi ve sitcom projelerine az da olsa yer veren ve beklediği reyting başarısını yakalayamayan Acun Ilıcalı’nın bu kez işi şansa bırakmayıp ekranda kalıcı olmasına kesin gözüyle bakılan Kurtlar Vadisi Kaos’la başarıyı yakalayabileceği konuşuluyor.

MEDYABEY-ÖZEL

Etiketler

Benzer Haberler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün