Kurtlar Vadisi Darbe ile ilgili Pana Film’in anlatamadığı gerçek(M.Bey-Özel)

Kurtlar Vadisi Darbe filmiyle ilgili domain tescilinin Mayıs ayında yapılması yapımcı Pana Film’in başını ağrıtmış ve medyada “15 Temmuz darbe girişimini önceden biliyorlar mıydı?” sorusunun sorulmasına neden olmuştu. Medyabey’e gelen duyumlar konunun içyüzünü ortaya çıkardı. İşte çok sorulan ve merak edilen bu sorunun cevabı…

“KURTLAR VADİSİ DARBE” YÜZLERCE DOMAINDEN BİRİ

Pana Film, Kurtlar Vadisi Suriye filmini çekme kararını almıştı ki “Kurtlar Vadisi Suriye” domaininin başkaları tarafından alındığını farketti. Pana Film bu domaini satın almak istedi ama domain için istenilen para oldukça yüksekti.

Bunun üzerine Pana Film yetkilileri aynı durumda kalmamak için olası çekilecek film projelerine kafa yorarlarken önceden satın alınmasın diye yüze yakın domain satın aldı. Bu domainlerden birinin de Kurtlar Vadisi Darbe olduğu bildiriliyor. Yani Bu domain alınan tek domain değil; yüzlerce değişik isimdeki domainlerden sadece biri.

KURTLAR VADİSİ SURİYE DENEYİMİ ETKİLİ OLDU

Pana Film, Kurtlar Vadisi Suriye’deki yaşadığı domain sıkıntısını yaşamamak için önce davranmış ve çekilecek muhtemel film senaryoları gözden geçirilerek olabilecek yüze yakın domaini satın alma ihtiyacı hissetmişti.

Kulislerden sızan bilgilerde Pana Film yetkililerinin hal böyleyken dertlerini yeterince anlatamadıklarından muzdarip oldukları konuşuluyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU HAYRANLARINA KÖTÜ HABER

Pana Film’e yakın çevrelerden gelen haberlerin çok da iç açıcı olmadığı öğrenildi. Kanallarla yapılan görüşmelerden olumlu bir sonuç çıkmaması yüzünden dizinin bu sezon ekranda olmayacağı haber veriliyor.

Show TV ile yapılan görüşmelere fiyatta anlaşılamadığı bildiriliyor. Eğer son anda bir sürpriz olmazsa Kurtlar Vadisi Pusu müdavimleri yeni sezonda dizilerini ekranda göremeyecekler.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]