KURT SEYİT VE ŞURA’DA KIVANÇ TATLITUĞ’A “MURKA” ARANIYOR(MEDYABEY-ÖZEL)

Bu sezondan umduğunu bulamayan Kurt Seyit ve Şura dizisinde yeni sezon arayışları devam ediyor.

Dizinin beklenen reytinglerin altında kalması yapım şirketi Ay Yapım’ı yeni arayışlara itti. Yeni sezonda dizideki yenilikler şimdiden merak konusu.

Medyabey’e gelen duyumlara göre dizinin gelecek sezonda Kurt Seyt ve Shura kitabından tamamen kopulacak ve yine Nermin Bezmen’in kaleme aldığı aynı serinin ikinci kitabı Kurt Seyt ve Murka kitabı senaryoda esas alınacak.

Diziden ayrılabileceği gündeme gelen ve Kıvanç Tatlıtuğ ile iyi bir ikili olamadığı yönünde eleştiriler alan Farah Zeynep Abdullah’ın durumu ne olacak?

Gelen haberlere göre “Şura” yı oynayan Farah Zeynep Abdullah dizide kalmaya devam edecek. Ama dizinin bundan sonraki seyrinde ağırlık Şura’da değil ikinci kitapta adı geçen Murka’da olacak.

MUKRA KİM OLACAK?

amine-gulse

Dizide asıl kilit soru Mutra’yı kimin oynayacağı…Medyabey’e gelen duyumlar oldukça ilginç. Ay Yapım’ın bu konuda oldukça inceeleyip sık dokuduğu söyleniyor.

Murka karakteri için Miss Turkey yarışmasında ilk 4’e giren güzellerle görüşme yapan şirketin deneme çekimlerinden memnun kalmadığı ve rotayı başka isimlere çevirdiği haber veriliyor. Hatırlanacağı üzere güzellik yarışmasını Amine Gülşe kazanmıştı. Amine Gülşe’nin oyunculuk konusunda önemli bir fırsatı kaçırdığı konuşuluyor.

Tüm bu arayış ve senaryo değişikliğinin dizinin izlenme oranlarına etkisinin nasıl olacağı merak ediliyor.

MEDYABEY-ÖZEL

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com