KURT SEYD VE SHURA İLE İLGİLİ DETAYLAR BELLİ OLUYOR

Kuzey Güney’in ekrana veda etmesinin ardından Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizi projesi için yeni yayın döneminde yeniden izleyiciye merhaba demeye hazırlanıyor. Yakışıklı oyuncu, yazar Nermin Bezmen’in Kurt Seyd ve Shura adlı romanından esinlenen dizi ile ekrana dönüş yapacak. Yeni projede Kıvanç tatlıtuğ’un partneri Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Aylin’i Farah Zeynep Abdullah olacak.

Star TV’de yayınlanacak dizi için Tatlıtuğ’un verdiği 18 kiloyu yeniden almaya çalıştığı haber veriliyor. Dizinin yapım şirketi Ay Yapım.Yönetmenliğini yine Kuzey Güney’in de yönetmenliğini yapan Hilal Saral yapacak. Görüntü yönetmenliği koltuğunda ise Hüseyin Tunç olacak. Yeni dizinin çekimlerine kasım ayında başlanması planlanıyor.

Dizi çarlık Rusya’sında geçiyor. Görkemli bir yaşamın sonunda Rusya’daki Bolşevik ihtilalinin ardından Türkiye’ye göç etmek zorunda kalan insanların dramları ve bu arada yaşanan aşk anlatılıyor.

Yayınlanmasının ardından oldukça başarılı bulunan ve otoriteler tarafından tam not verilen Nermin Bezmen’in romanının diziye uyarlanışı ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde son şeklinin verilmesi bekleniyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]