KÜÇÜK GELİN’İN BÜYÜK BAŞARISI

Samanyolu TV’nin dizisi Küçük Gelin’in reyting başarısı son haftalarda iyice dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ama dün itibarıyla Küçük Gelin bir ilke imza attı genellikle Total’da birinci olan Yetenek Sizsiniz’i geride bırakarak pazar gününün birincisi oldu.

Küçük Gelin, 10.35 reyting ve 24.22 share alarak birinci olmayı başardı. Dizi AB’de ise 4.93 reyting 13.08 share alarak 4. oldu.

Küçük Gelin’de özellikle  oyuncu Çağla Şimşek’in sempatik ve mazlum halleri Total izleyicisinin ilgisini bu diziye yönlendiriyor. Diğer rollerde Gözde Mukavelat, Ufuk Şen, Ece Baykal, Orhan Şimşek gibi oyuncular var.

Küçük Gelin’de 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları konu ediliyor.

Küçük Gelin’in senaryosunu Erkan Çıplak yazıyor. Yönetmenliğini ise Ozan Uzunoğlu yapıyor. Dizinin mütevazı bütçesiyle aldığı reyting başarısı takdiri hakediyor.

MEDYABEY

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

zeynep 23:49

Çok başarılısın ve arkadaşın olmak istiyorum

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]