Kristal Fare Ödülleri sahiplerini buldu…Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek “en iyi oyuncu” ödülünü aldı

Televizyon, sosyal medya ve iş dünyasının yıldızlarını buluşturan Kristal Fare ödül töreninin bu yıl 4.üncüsü düzenlendi. Tuba Büyüküstün ” en iyi kadın oyuncu” ödülünü alırken Engin Akyürek yılın “en iyi erkek oyuncu” ödülünü aldı.

Online yapılan halk oylamasıyla belirlenen, En iyi televizyon kanalı, en iyi tematik kanal, en iyi ana haber sunucusu, en iyi dizi film, en iyi sunucu, en iyi kadın oyuncu, en iyi erkek oyuncu, en iyi yarışma, spor, magazin, talk show, kadın programları, en iyi girişimci, en iyi jüri üyesi, en iyi sosyal medya fenomeni gecede ödül aldı.

Gecenin en flaş kategorilerinden biri yılın en iyi kadın ve en iyi erkek ödüllerini hangi oyuncuların alacağıydı. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek bu kategoride ödülü alan isimler oldu.

Yılın En İyi Dizisi ödülünü Star’da yayınlanan Kiralık Aşk dizisi aldı. Dizinin ödülünü Nur Yerlitaş verdi.

Yılın En İyi sunucusu Ödülünü İse İşte Benim Stilim programıyla Öykü Serter aldı. Öykü Serter ödülü alırken 20 yıllık TV kariyeri boyunca hayatında ilk defa ödül aldığını söyledi. Ödülü halk oylaması sonucu almasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yılın En İyi Talk Sho w ödülünü ise Beyaz Show aldı.

Kuzu Grup ana sponsorluğundaki gece Medyafaresi.com’dan ve Youtube üzerinden canlı yayınlandı. Ödül töreni 21 Kasım Cumartesi akşamı özel yayınla Kral TV ekranlarında olacak.

Ödül töreninde Merve Özbey, Göknur Onur, Ceren Aksan Mumcu, Buray ve Eski Bando sevilen şarkılarını seslendirdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]