Korhan Saygıner’den eşi Zuhal Topal’ı mutlu eden duygusal paylaşım

Zuhal Topal’a eşinden duygusal mesaj… Ünlü oyuncu-sunucu Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner, Zuhal Topa’ın doğum gününü romantik bir mesajla kutlamayı ihmal etmedi. Saygıner, sosyal medya üzerinden aile fotoğrafının altına duygusal bir mesaj ekledi.

 Instagram hesabı üzerinden kızları Lina ile birlikte çektirdikleri bir aile fotoğraflarını yayınlayan Saygıner, altına şu notu düştü.

 “Bugün günlerden senin doğduğun gün annemiz, canımız… Temiz kalbinle, güler yüzünle bizim ışığımız oldun. Birlikte daha nice seneler geçirmemiz dileğiyle seni çok seviyoruz.”

KORHAN SAYGINER KİMDİR?

Zuhal Topal ve Korhan Saygıner, 2008 yılında evlendi. Saygıner, bir müzisyen. Çiftin Lina adında bir kızı var. Düğünleri Sait HaIim Paşa YaIısı’nda gerçekleşen çiftin nikah şahitIiğini Müjdat Gezen iIe Metin ÖzüIkü yapmıştı.

Nikâhta eşine yaptığı iIginç evIenme tekIifini anIatan Saygıner, “Evin bir odasına kamera koydum. Sonra odaya bir mektup bırakıp sakIandım. ZuhaI mektuptaki evIenme tekIifini okuyunca aIyansIa ortaya çıktım” itirafında bulunmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]