Kördüğüm’ün ilk fragmanı yayında

Ekranın özel dizi projelerinden biri olarak gösterilen Kördüğüm dizisinden yeni haberler geliyor. Dizinin çekimleri doludizgin devam ederken ilk fragman da yayınlandı.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları ‘Kördüğüm’ün merakla beklenen ilk fragmanı FOX’ta ve dizinin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

BAŞLANGICI İTALYA’DA YAPILDI
İtalya’nın Como ve Milano şehirlerinde başlayıp İstanbul’un pek çok farklı mekanında 45 günde çekilen ‘Kördüğüm’ün ilk bölümü 2.5 milyon lira harcanarak ‘en pahalı prodüksiyon’ olmasıyla çok konuşulmuştu. Fragmanı izleyenlerden tam not alan ‘Kördüğüm’de İbrahim Çelikkol güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’ idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı, Alican Yücesoy da otomobil tutkunu, dürüst ve hayalperest ‘Umut’u canlandırıyor.

YAYINI OCAK AYINDA
Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın, görüntü yönetmenliğini ise Hollywood yıldızlarının yanı sıra, daha önce çeşitli projelerde Ömer Faruk Sorak ile de defalarca çalışan Emmanuel (Manu) Kadosh üstlendiği, kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Kördüğüm’ Ocak ayında FOX’ta yayınlanacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]