Dizi TVMedyabey TV

Kördüğüm’de Raghu’ya kim yardım ediyor? (9-10-11 Şubat özetleri)

Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de yine işler karıştı. Kördüğüm’de bugün İçca ve Raghu’nun başına neler gelecek? Kördüğüm’de hafta sonu neler yaşanacak? 11 Şubat özeti, Kördüğüm 10 Şubat özeti, Kördüğüm geçmiş bölüm özetleri, Kördüğüm kaçırdığınız bölümler… Kördüğüm Hint dizisi sevenleri ekrana başına kilitlemeye devam ediyor…

 

KANHA KAÇIRILDI MI?

Kördüğüm 189. Bölüm (11 Şubat 2018, Pazar)

Raghu’yu takip eden Nani, onun gizlice İçça ile buluştuğunu görür. Veer’in de bu buluşmalardan haberi yoktur.İçça ile telefonda konuşan Raghu, izlendiğinden habersizdir. Raghu’yu gizlice takip eden Nani, İçça’nın Yuvraj’ı emzirdiğini görür. Gördüklerini hemen Tapasya’ya anlatır. Tapasya, Raghu’nun sırf çocuk için yanında olduğunu düşünür ve çok üzülür. İçça’nın mutluluğuna gölge düşürmesine izin vermez. Mai’nin İçça nefreti tekrar canlanır. İçça, çocuklarla vakit geçirmekten ev işlerini aksattığı için sürekli azar işitir. Veer, daha fazla karısının ezilmesine tahammül edemez ve evden ayrılmak istediğini söyler. Chanda buna izin vermez. İçça ve Veer çocukları parka götürür. Kaydırakta oynayan Kanha bir anda gözden kaybolur. İçça telaşlanır. Kanha’nın başı dertte mi?

 

İÇÇA VE RAGHU’NUN ANLAŞMASI ORTAYA ÇIKACAK MI?

Kördüğüm 188. Bölüm (10 Şubat 2018, Cumartesi)

İçça, kefalet vererek Rahgu’nun hapisten çıkmasını sağlar. İçça ile Raghu arasındaki anlaşmadan ne Tapasya’nın ne de Veer’in haberi vardır. Yuvraj’ı sahiplendiği için tutuklanan Raghu’ya hapisten çıkması konusunda İçça yardım eder. Ancak Veer’in bu olayı bilmesini istemez. İçça, Yuvraj’ı sevmek için gizli gizli Tapasya’nın evine gider. Orada Mukta’nın oyuncağını düşürür. Damini evinde tadilat olacağı için evsiz kalır. Mai’den çekindiğinden İçça’yı aramaz. Jogi durumu öğrendiğinde onu eve davet eder. Divya’nın tepkisinden çekinse de Damini teklifi kabul eder. İçça annesinin Jogi’nin evinde olduğunu duyar ve çocuklarla birlikte ziyarete gider. Raghu ve Tapasya da oradadır. İçça ve Raghu’nun samimi konuşmaları Tapasya’nın dikkatini çeker. Nani, Tapasya’dan Raghu’yu takip etmesini söyler.

RAGHU’YA KİM YARDIM EDECEK?

Kördüğüm 187. Bölüm (09 Şubat 2018, Cuma)

Raghu, polise kaybolan bebeğini sormak için gider. Ancak Yuvraj adını verdikleri çocuğu polis öğrenince işler değişir. Raghu, Tapasya’nın dans kursuna gitmesini fırsat bilir ve İçça’yı çağırır. İçça, Yuvraj ile ilgilenirken Raghu da polise gider. Aylardır haber alamadıkları çocuklarının akıbetini öğrenmek ister. Polise Yuvraj adını verdikleri bir bebeği sahiplendiklerini söyler. Polis ise Raghu’nun yaptığının suç olduğunu açıklar. Bunun üzerine Raghu tutuklanır. Dans kursundan sonra alışverişe dalan Tapasya’nın Yuvraj umurunda değildir. Kendi oğlu olduğunu bilmeyen İçça, Yuvraj’a gün geçtikçe bağlanır. Raghu, hapiste olduğunu haber vermek için Tapasya’ya bir türlü ulaşamaz. Raghu’ya hiç beklemediği bir yardım eli uzanır.

KÖRDÜĞÜM 187. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI 

Kördüğüm geçtiğimiz bölümlerde neler yaşandı?

İçça, Yuvraj’ı emzirdikten sonra bebek başka bir şey yemeyi kabul etmez ve sürekli ağlar. Raghu’nun aklına İçça’a gelir. İçça, Mukta ve Kanhu’yla ilgilenip Yuvraj’ı unutmaya çalışır. Mai ise bulduğu her fırsatta çocukları azarlar ve evde istemediğini belli eder. Durumun farkında olan Damini, çocuklara kendi evinde bakmak istediğini söyler. Tapasya, Yuvraj’ı inat olsun diye sahiplendiğinden bebekle doğru dürüst ilgilenmez. Raghu ile bu konuda sürekli tartışır. Yuvraj’ın ağlaması dinmeyince Raghu doktora götürür. Doktor, bebeğin anne sütüne ihtiyacı olduğunu söyler. Bunun üzerine Raghu, Tapasya’dan gizli de olsa İçça’dan yardım ister. Tapasya’nın haftanın iki günü dans kursunda olduğunu söyler ve o günlerde Yuvraj’a bakmasını teklif eder. İçça bu teklifi kabul edecek mi?

 

İÇÇA’NIN BEBEĞİNE TAPASYA SAHİP ÇIKAR

İçça’nın bebeğini kaybetmesinden sonra Mai, Mukta ve Kaka’yı evde istemez. Veer ise böyle bir durumda evi terk edeceğini söyler. Mutluluğu yarım kalan İçça’nın morali çok bozuktur. Veer’in desteği ile ayakta duran İçça, Mai’nin sözleri ile iyice üzülür. Çocukları evde istemeyen Mai’yi Veer ikna eder. Nani, Puşkar’a verdiği bebeği Tapasya’nın elinde görünce telaş yapar. Tapasya, Raghu’nun bebeği Puşkar’dan aldığını ve artık ona sahip çıkacağını söyler. İçça’nın bebeğini sokakta dilendirmesi için Puşkar’a veren Nani şoktadır. Tapasya, kaybettiği bebeğinin yerine koyar ve çok bağlanır. Nani, Tapasya’nın İçça’nın bebeğine annelik yapacağını düşündükçe delirir. Kendi kurduğu planı ayaklarına dolanan Nani, ne yapacağını şaşırır.

 

NANİ VE PUŞKAR’IN OYUNU

Doktor İçça’nın bebeğinin öldüğünü haber verir. Nani ile hemşire arasındaki plandan kimsenin haberi yoktur. İçça’yı teselli etmek Veer’e düşer. Nani, İçça’nın doğum yapığı hastaneye gider ve hemşireden bebeği satın alır. İçça’ya bebeğinin doğumdan sonra öldüğünü söylerler. Tüm aile yıkılır. Nani, çaldığı bebeği Puşka’ra verir ve onu sokakta dilindirmesini ister. Puşkar bebeği sokağa bırakmaya karar verir. Tapasya ve Ragu, Puşkar’ın kucağındaki bebeği fark eder. Puşkar, çocuğu bulduğunu ve yetimhaneye vereceğini söyler. Ancak bebek özlemi ile yanıp tutuşan Raghu, bebeği ondan alır ve sahip çıkar. Tapasya da bebeği çok sever. İçça hastanede sinir krizi geçirir. Puşkar ve Nani’nin oyunu ortaya çıkacak mı?

 

TAPASYA GERÇEKLERİ SAKLAYACAK MI?

Tapasya bir daha bebek sahibi olamayacağını Raghu’ya nasıl söyleyeceğini düşünür. Nani bu gerçeği ondan saklamasını söyler. Tapasya ve Nani, İçça’nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez doktora gider. Ancak doktor hiç olumlu konuşmaz. Tapasya’nın sağlık sorunlarından dolayı ömür boyu çocuk sahibi olamayacağını söyler. Tapasya, Raghu’nun çocukları ne kadar sevdiğini düşündükçe çok üzülür. Jogi, Tapasya’ya kızgınlığını bir kenara bırakıp ona destek olmaya çalışır. Nani ne olursa olsun bu durumu Raghu’dan saklamaları gerektiğini söyler. Tapasya yalan söylemek istemez ama terk edilmekten korkar.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen: Nandita Mehra – Senaryo: Mitali

Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Tür: Romantik Ülke: Hindistan

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün