Kördüğüm’de Mehmet Aslantuğ sürprizi

Perşembe akşamları milyonları ekran başına kilitleyen ‘Kördüğüm’ün güçlü kadrosuna, usta oyuncu Mehmet Aslantuğ da katıldı. Aslantuğ, ‘Kördüğüm’de; izleyicilerin haftalardır büyük bir merakla beklediği ‘Enver Bey’ karakteriyle dün (28 Nisan) yayınlanan bölümde ilk kez ekrana geldi.

Aslantuğ’un ekrana geldiği dakikalar sosyal medyada en çok konuşulan konu (Trend Topic) oldu.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği ‘Kördüğüm’, izleyiciye Mehmet Aslantuğ ile büyük bir sürpriz yaptı.

MERAKLA BEKLENEN ASLANTUĞ TT OLDU

Haftalardır izleyicinin kim olduğu merakla ettiği, Enver Bey karakteri ile ‘Kördüğüm’ kadrosuna dahil olan Mehmet Aslantuğ, dün yayınlanan (28 Nisan) 17. Bölümde izleyicinin karşısına ilk kez çıktı. #GeriDönerse hashtag’iyle sosyal medyada konuşulan ‘Kördüğüm’, Mehmet Aslantuğ’un ekrana gelmesiyle birlikte sosyal medyanın zirvesine yerleşti. Saat 00.00 itibarıyla ‘trend topic’olan Mehmet Aslantuğ’a izleyiciler övgü yağdırdı.

İNTİKAM İÇİN DÖNDÜ

Enver Bey (Mehmet Aslantuğ) ‘Kördüğüm’ün 17. Bölümünde yurtdışından Türkiye’ye gelmek üzere uçağa bindi. Tarık Bey’in (Tuğrul Çetiner) kurduğu tuzakla, Feyza’dan (Tülay Günal) ayırıp, yurtdışında yaşamaya mecbur bıraktığı Enver Bey, sıfırdan başladığı yeni hayatında güçlü ve saygın bir işadamı olarak kendi imparatorluğunu kurdu.

Enver Bey, Feyza’yı geri kazanmak ve Tarık Karasu’dan geçmişin intikamını almak için İstanbul’a dönme kararı aldı.

ÖDÜLLERLE DOLU OYUNCU

Mehmet Aslantuğ, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde 1992’de ‘Kapıları Açmak’, 1993’de ‘Yalancı’ ve 1994’te de ‘Yengeç Sepeti’ filmleriyle üç yıl üst üste ‘En iyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alarak, bu alanda kırılması çok güç bir rekora imza attı. Altın Kelebek başta olmak üzere ünlü oyuncu çok sayıda ödüle sahip.

‘Sıcak Saatler’, ‘Bir İstanbul Masalı’ ‘Hanımın Çiftliği’ , ‘Veda’ gibi pek çok sevilen dizide rol alan Aslantuğ, ‘Kördüğüm’ ile yeniden ekrana döndü.

Kördüğüm 18. bölüm fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]