Sıla’ya ekibinden de itirazlar yükseldi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Yenikapı’da düzenlenen ve çok sayıda sanatçının katıldığı demokrasi mitingine katılmayıp “Öyle bir şovun içinde olmam” diyen Sıla’nın mesleki ve ekonomik anlamda büyük bir darbe yediği ortaya çıktı. Sıla’nın kendi ekibinden itirazların da kendisine yöneltildiği konuşuluyor. Konserleri iptal edilen Sıla, hem ekonomik anlamda darbe yedi hem de ekibiyle arası açıldı.

KENDİ EKİBİYLE DE SORUN YAŞADI

1ANTV’de yeni sezonda hafta içi hergün saat 23:00-01:00’de ekrana gelen “Bir De Bizden Dinleyin” adlı magazin programında ilginç bir iddia dile getirildi. Gizem Özdilli, Pelin Subay, Esra Sönmezer ve Cem Aydınlı’nın sundukları programda Sıla’nın 15 Temmuz’dan sonra yaptığı talihsiz açıklamadan sonra yaşadıkları masaya yatırıldı.

1an-tv-magazin

Cem Aydınlı, Sıla ile ilgili ilginç açıklamaların altına imza attı. Sıla’nın başta Harbiye Açıkhava konseri olmak üzere yurt genelinde 22 konserinin iptal edilmesi nedeniyle ekonomik olarak önemli bir kayıp yaşadığını dile getirdi.

SILA VE EKİBİNİN KAYBI BÜYÜK

Ünlü popçuya kendi ekibinden de itirazlar yükseldiğini anlatan Aydınlı, Sıla’nın orkestra üyelerinden bir müzisyenin altına girdiği ekonomik sorumlulukların sonrasında olayın patlamasıyla büyük bir yıkım yaşadığını ve bu müzisyenin itirazını Sıla’ya dile getirdiğini anlattı. Orkestra üyesinin ev borcunun altına girdiği için yaşadıkları kayıp nedeniyle Sıla ile tartışma yaşandığını dile getirdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]