Komik adam komediyi bıraktı mı?.. Cem Yılmaz’dan konuşulacak karar

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in gişede beklenen ilgiyi görmemesi nedeniyle yeni arayışlara girdiği haber veriliyor. Cem Yılmaz’ın son filmi 1 milyon 827 bin kişi tarafından izlenince ünlü komedyen, bu tablo karşısında hayal kırıklığı yaşamıştı.

Çağan Irmak, önceki akşam Cem Yılmaz’la yemekteydi. Yılmaz, “Yeni bir proje üzerinde konuştuk. Bu bir drama toplantısıydı. Şu an için komediyi bir kenara bıraktık.” dedi.

CEM YILMAZ KOMEDİYİ BIRAKTI MI?

Cem Yılmaz, önceki gün Levent’teki birmekanda usta yönetmen Çağan Irmak ile yemek yedi. Yılmaz ve Irmak’a ünlü oyuncu Ozan Güven de eşlik etti. Mekan çıkışı keyfi yerinde olan Cem Yılmaz, “Çağan ile yeni bir proje üzerinde konuştuk. Bu bir drama toplantısıydı. Şu an için komediyi bir kenara bıraktık. İlerleyen zamanlar neyi gösterir hep beraber göreceğiz” dedi.

Ali Baba ve 7 Cüceler’ ile daha önceki filmi ‘Pek Yakında’ ile gişede umduğu başarıyı bir türlü yakalamayan Cem Yılmaz, sürpriz yaparak ilk kez bir dram filmini hayata geçireceğini açıkladı. Cem Yılmaz’ın kendi yazdığı bir senaryo hakkında Çağan Irmak’a fikir danıştığı ve Cem Yılmaz’ın dram filminde Ozan Güven’i başrolde oynatacağı da konuşuluyor.

Öte yandan Yüksel Aksu filmi ‘İftarlık Gazoz’da rol alan Cem Yılmaz, ‘Cibar Kemal’ karakteri gereği 20 yaş yaşlandı. Cem Yılmaz filmde ilk kez Ege şivesi ile konuştu. Yılmaz bu filmde başından hiç çıkartmadığı takkesiyle de çok konuşuldu. Ünlü komedyenin yaşlılık makyajını ise Derya Ergün yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]