Magazin

Komedi Filmi Deli İşi’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Yapımını Yeditepe Yapım’ın, yapımcılığını Murat Rızaoğlu ve Süleyman Sata’nın yaptığı komedi filmi Deli İşi’nin çekimleri tamamlandı. Oyuncu kadrosunda Ruhi Sarı, Wilma Elles, Selahattin Taşdöğen, Aydın Boysan, Metin Yıldız, Hüseyin Elmalıpınar, Murat Rızaoğlu, Şevket Çapkınoğlu, Murat Parasayar gibi oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini Bülent Terzioğlu üstleniyor.

DELİ İŞİ VİZYON İÇİN GÜN SAYIYOR

Filmin genel koordinatörlüğünü Hidayet Çakır üstlendiği, senaryosunu Şeyda Delibaşı’nın yazdığı filmin müziklerini ise Ozan Doğulu yaptı. Filmin yakın bir tarihte vizyona gireceği öğrenildi.

Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Bülent Terzioğlu; Cennet Mahallesi, Adanalı, Kocamın Ailesi gibi sevilen dizilerin yönetmenliğini yapmıştı.

Filmde yolları kesişen dolandırıcı Şükrü (Ruhi Sarı) ile senarist Sefa’nın (Şevket Çapkınoğlu) komik hikayesi anlatılıyor.

DELİ İŞİ’NİN KISA HİKAYESİ:

Şükrü yolda giderken Murat’a çarpar. Etrafta kamera  olmadığını fark eden Şükrü tam olay yerinden sıvışacakken otostop çekmek üzere yola çıkan Sefa’ya denk gelir. Şükrü, başka birinin Murat’a çarpıp kaçıp gittiğini söyler ve mecburen çarptığı adamı Sefa’yla birlikte hastaneye götürür.

Çarptıkları kişi olan Murat iş adamı Hikmet’in yiğenidir. Hikmet yiğenine çok düşkündür. Hayatını kurtaran bu iki kişiyle tanışıp onlara teşekkür etmek hatta para vermek ister…

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün