Kolpaçino 3. Devre 11 Mart’ta sinemalarda!

Yapımcılığını Film İstanbul’un, yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer’in üstlendiği, serinin merakla beklenen üçüncü filmi Kolpaçino 3. Devre filminin fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, İsmail Filiz,Ali Çatalbaş, Ebubekir Öztürk ve Kubilay Penbeklioğlu’nun paylaştığı, Erkan Petekkaya’nın konuk oyuncu olarak “Başkan” lakaplı takıntılı bir mafya babasını canlandırdığı Kolpaçino 3. Devre filminin fragmanı:

Konu

Özgür (Şafak Sezer), Sabri’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya); adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.

Oyuncular:

Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]