Kızlar ve Anneleri’nin sunucusu değişti

ATV’nin gündüz kuşağında hafta içi hergün saat 13:00’te ekrana gelen sevilen yarışma Kızlar ve Anneleri’nde sunucu değişikliği…

Yarışmada oyuncu Ümit Kantarcılar’dan sunuculuk görevini devralan Mert Palavaroğlu’nun yerine yine başka bir oyuncu Lemi Filozof Kızlar ve Anneleri’ni sunuyor.

Programında anneler ve kızlar farklı etap ve oyunlarla rakiplerine karşı mücadele ederken, hem eğleniyor hem de sürpriz ödüllerin sahibi oluyor.

Yarışmada anne-kız ilişkileri, birbirlerini ne kadar iyi tanıdıkları çeşitli soru ve oyunlarla irdelenirken aynı zamanda aralarındaki dayanışmanın ne kadar güçlü olduğunu izleyenlerle paylaşıyor.

Bilindiği gibi uzun bir süredir yarışmanın sunuculuğunu uzun süredir Survivor yarışmasıyla adını duyuran Mert Palavaroğlu üstleniyordu. Yapılan değişiklikle bundan böyle bu görevi Lemi Filozof yerine getirecek. Yarışmada neden böyle bir değişikliğe gidildiği henüz bilinmiyor.

Lemi Filozof’un ilk kez bir yarışmanın sunuculuğunu yapıyor. Başarılı oyuncu geçmişte Emret Komutanım dizisiyle adını duyurmuş, Düriye’nin Güğümleri ile dikkatleri çekmişti.

Lemi Filozof halen TRT1’de yayınlanan Şafak Sezer’in başrolde oynadığı Şimdi Onlar Düşünsün dizisinde oynuyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]