KIZILELMA KURTLAR VADİSİ’NİN TAHTINA GÖZ KOYDU

Kurtlar Vadisi’nin izleyici ile buluşmasında büyük emeği geçen yönetmen Osman Sıvav, bu kez benzer bir konseptle TRT ekranlarından yayınlanacak Kızılelma dizisiyle görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

10 yıldır ekranlarda olan Kurtlar Vadisi konseptine benzer diziler major kanallarda kendine yer bulamamıştı. Osman Sınav’ın artık Kurtlar Vadisi’nin misyonunu tamamladığını düşündüğü konuşuluyor.

İzleyici Kızılelma’nın başrol oyuncusu Furkan Palalı’yı Son Yaz Balkanlar ve Aşk Emek İster dizilerinde tanıyor. Palalı, dizide Murat Altay karakterini canlandıracak.

Yakında TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Kızılelma’da Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) yaptığı mücadele konu edilecek.

KIZILELMA DİZİSİNİN KONUSU

Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide ; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınıyor.

Dizinin kahramanları büyüyen ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki yeni Türkiye için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]