Reklam

KIVANÇ TATLITUĞ TAKDİRİ HAKETTİ

 

kivanc_tatlitug

Milliyet Cadde ekinin gizemli kalemi Cadde’deki Hayalet, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bir takdir yazısı yazdı. Bakalım, gizemli kalemimiz, hangi konuda ünlü oyuncuyu takdir etmiş.

 

TATLITUĞ’A ASILDI AMA HAVA ALDI!

Kıvanç Tatlıtuğ ‘Magnum’ reklamının yeni yıldızı oldu, haberleri ve birlikte rol aldığı Fransız mankenin onun tevazusu ve hayranlarının gösterdiği ilgi karşısında sanatçının tutumu hakkındaki açıklamalarını gazetelerde okumuşsunuzdur. Ama o haberlerde göremediğiniz önemli bir şey daha var Hayalet’inizin gözünden kaçmayan.

Gerçek sanatçı farkı!

Reklam çekimlerinin ‘kamera arkası’nda Kıvanç Tatlıtuğ’u dikkatle izledim. Fransız model Florence Eugene çok güzel bir kadın, seksi yüzü ve vücuduyla her erkeğin beğeneceği kadar etkileyici ki hele de uzun saatler boyu burun burunaysanız bu etkilenme çok daha kolay olur. Kaldı ki kadın çekimlerde ‘gördüğüm en yakışıklı erkeklerden biri’ dediği Kıvanç Tatlıtuğ’a açıkça pas veriyor, hatta ‘asılıyor’ da diyebiliriz.
Ama işte orada Tatlıtuğ ‘kendisini farklı yapan’ özelliklerinden birini ortaya koyarak ve beraber olduğu Azra Akın’ı da üzmeyecek şekilde dikkatini, özenini göstererek aynı zamanda gerçek bir profesyonel gibi davranıyor. Kadının “Bütün gün onunla burada oturup sohbet edebilirim” benzeri sözlerine gayet ‘cool’ bir gülümsemeyle karşılık veriyor.

Tüm kadınlar adına ‘helal olsun’
Türkiye’de artık erkeklerin çoğunun ilişkilerine saygı göstermediği, her kadını aynı kefeye koyduğu ve hele ‘ünlü’ olmuşsa bunun fırsatlarından sonuna kadar yararlandığı bir acayip dönemde Kıvanç Tatlıtuğ’un kendine ve sevgilisine gösterdiği saygıyı alkışlıyorum. Tüm kadınlar adına da yapıyorum bunu.. Helal olsun Kıvanç’a, istese her an onun için yeni bir ilişki fırsatı çıkabilir ama ‘karakter’in önemini diğer erkeklere gösterdi!

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün