Kıvanç Tatlıtuğ şampiyon motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun hayatını film yapıyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, hedef büyüttü. Bu kez yapımcı koltuğuna oturmak istiyor.

Bugüne kadar canlandırdığı her rolde büyük başarı yakalayan Tatlıtuğ, Şampiyon motosikletçi Sofuoğlu’nun acı ve başarılarla dolu hayatını film yapıp başrolde kendisi oynamak istiyor.

Sinema sektöründe söylenenlere göre; ünlü oyuncu Kenan Sofuoğlu’nun hayat hikâyesinden fazlasıyla etkilenmiş. 4 kez dünya şampiyonu olan Milli sporcumuzun acı ve başarılarla dolu hayatını beyaz perdeye taşımak istiyor.  Kendisi de motosiklet sevdalısı olan ünlü oyuncu, bu hedefini eşi Başak Dizer ve yakın çevresiyle paylaştı.

 

Kenan Sofuoğlu’nun hayatını derinlemesine araştıran Kıvanç Tatlıtuğ, filmin başrolünde de rol alıp Sofuoğlu’nu canlandırmak istiyor. Yakışıklı oyuncu, tüm detayları hazırlamadan önce Kenan Sofuoğlu ile bir araya gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ’un filminin kostüm ve mekan gibi kısımları eşi Başak Dizer’e emanet olacak. Tatlıtuğ, Sofuoğlu ile anlaşırsa her zamanki gibi ağabeyleri ve babasından ticari konuda fikir alacak.

Kıvanç Tatlıtuğ gibi 19 Şubat’ta Paris’te evlendiği Başak Dizer de motosiklet sevdalısı.Ünlü çift, sık sık yakışıklı oyuncunun Harley Davidson marka motoruyla sık sık İstanbul’a yakın yerlere gidiyor.

kenan-sofuoglu-kivanc-tatlitug

KENAN SOFUOĞLU KİMDİR?

Tüm dünyanın tanıdığı bir sporcu o. Motosiklet üzerinde tarih yazıyor, başarıdan başarıya koşuyor. Dört kez dünya şampiyonu oldu. Hikayesi Adapazarı’nda başladı, motorsiklet sevdası da. Babası tamirciydi, küçük bir tamirhanesi vardı. Abileri Bahattin ve Sinan’ın yolu da aynı tamirhaneden geçti. Kenan Sofuoğlu çoğu kimsenin dayanamayacağı acılarla yüz yüze geldi. İlk olarak, 2002 yılında abisi Bahattin’i, sonrasında diğer abisi Sinan’ı kaybetti. İki oğlunun ölümlerine dayanamayıp kalp krizi geçiren babası da 55 yaşında kanserden vefat etti. Ailesinden sadece anne ve kız kardeşi kalan Kenan Sofuoğlu, bu kez de en büyük acı denilen evlat acısıyla yıkıldı. Dört aylık bebeğinin naaşını tek başına taşıyarak, herkesi duygulandırdı. Bebeklerde çok nadir görülen beyin kanaması sonucu ilk çocuğunu toprağa vermek zorunda kalan Sofuoğlu, genç yaşında sayısız acı tecrübe etmiş.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]