Kıvanç Tatlıtuğ gayrimenkul zengini

Son yıllarda adını dizi sektörüne altın harflerle yazdıran Kıvanç Tatlıtuğ’un yatırımlarını daha çok gayrimenkul alanında yoğunlaştırdığı ortaya çıktı. Hem dizilerden hem de sinema ve reklam filmlerinden önemli gelirler elde eden Kıvanç Tatlıtuğ bugüne kadar İstanbul’un Avrupa yakasından birçok daire satın aldığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un bu kez Anadolu yakasında 9 ay önce Kadıköy Bağdat Caddesi’nden iki dükkan aldığı bildiriliyor.

Milyon dolarlık gayrimenkulleri kredi kullanmadan, peşin parayla satın alan 32 yaşındaki oyuncunun yeni aldığı iki dükkanı 50’şer bin TL’den kiraya verdiği konuşuluyor.

YENİ DİZİDEN HAFTALIK 130 BİN TL ALACAK

Ekranların en çok kazanan oyuncuları  arasına giren yakışıklı oyuncunun yeni sezonda Star TV’de başlayacak ve başrolünü Tuba Büyüküstün ile paylaşacağı ‘Cesur ve Güzel’ dizisinden bölüm başına 130 bin TL alacağı ileri sürüldü.

Kıvanç Tatlıtuğ, bir süredir aşk yaşadığı modacı Başak Dizer’le, geçtiğimiz şubat ayında Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde evlenmişti. Tatlıtuğ’un yeni dizi projesi hayranları tarafından da merak konusuydu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]