Kitapları çok satan Uğur Koşar ve eşi canlı yayında kozlarını paylaştı

‘Allah De Ötesini Bırak’ adlı kitabıyla büyük satış tirajlarına ulaşan Uğur Koşar, eşi Gülşen Koşar’la Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ canlı yayınında adeta kozlarını paylaştı. Eşi tarafından aldatıldığını söyleyen Gülşen Koşar, ihanet ve boşanma konusunda eşiyle canlı yayında milyonlar önünde tartıştı.

“KESİNLİKLE ALDATMADIM”

Canlı yayına bağlanarak eşi Uğur Koşar’a tepki gösteren Gülşen Koşar; ‘Kesinlikle aldatmadım. Aldatan eşe 2 ev, bir araba verilir mi? Benim erkek bir evladım var. Ben aldatmış olsam o evladım benimle yaşar mı? Nasıl böyle bir iftira atabilir. Ne kadar şerefsiz bir insanmış ki çıkıp her yerde benim aldattığı öne sürüyor’ diye konuştu.

İHANETİ KİM YAPTI?

Uğur Koşar, eşi Gülşen Koşar’ın gerçekleri gizlediğini ifade ederek alınan evleri de kendisinin aldığını söyledi. Eşinin ihanet iddialarına cevap veren Uğur Koşar, “Asıl ihaneti kendisi yaptı. Aileye düşkün bir adamım, gidip zina mı yapsaydım… Benim davam mahkemede, sekiz on yıl sürecek bir mahkeme boyunca evlenemeyecek miyim? Hukuk der ki davayı açtığın anda sorumluluğun biter…İnsanlar beni sevmeyebilir, Allahü Teala katında yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Bana yapılan bu komplo İslamiyet’e yapılan 9 Ekim darbesidir!” dedi.

“OĞLUM TARAFINDAN SATILMIŞ BİR BABAYIM”

Uğur Koşar sözlerini şöyle sürdürdü; “Çocuğum ve eşim deliller ile mahkemeye neden gitmediler, oğluma yalancı şahitlik yaptırdı, yalancı şahitlikte bulunmak çok kolay, ben oğlum tarafından satılmış bir babayım.”

GÜLŞEN KOŞAR BOŞANMA DAVASI AÇTI

“Allah De Ötesini Bırak” adıyla yazdığı kitabı çok satanlar arasına giren yazar Uğur Koşar’ın eşi, aldatıldım diyerek boşanma davası açtı.

‘Kocam ilkokul mezunu bilgisayar tamircisiydi. İnternetten araştırıp kitap yazdı’ diyen eş, dava dosyasına aldatılma fotoğraflarını da koydu. ‘Allah De Ötesini Bırak’, “Bana Allah Yeter”, “Allah’a Koşun”, “Rabb’in İçin Sabret” kitaplarıyla son yılların en popüler yazarlarından olan Uğur Koşar’ın eşi Gülsen Koşar, yazarın kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı.

İşte, Uğur Koşar ve eşi arasında canlı yayında yaşanan tartışma-izle:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]