Kısmetse Olur’un yeni sezon başlama tarihi belli oldu

Kanal D’de yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Kısmetse Olur’un yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Kısmetse Olur, tartışmalı aşkları, kavgaları ve sürpriz gelişmeleriyle yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur yeni bölümleriyle 5 Eylül pazartesi günü  Kanal D’de başlayacak.

KISMETSE OLUR 5 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Production House’un yapımcılığında çekilen program geçtiğimiz sezonun gündüz kuşağında en çok ses getiren işlerinden biri olmuştu. Kısmetse Olur’un bu sezon da Kanal D’nin en iddialı programlarından birisi olması bekleniyor.

NUR ERKOÇ BATUHAN CİMİNLİ EVLENDİ

Kanal D’de yayınlanan evlilik programı “Kısmetse Olur” sayesinde tanışan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli, geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturdu.

Çiftin şahitliği Soner Sarıkabadayı ve Alişan yaptı. Düğüne çiftin aileleri ile arkadaşlarından oluşan 300 davetli katıldı.

Aynı yarışmada tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cansel Çördük ile Eser West’in de davetliler arasında olmaları dikkatlerden kaçmadı. İkili, pasta kesiminde yeni evli çifte eşlik edip kendi düğünleri gibi birbirlerine pasta yedirdi.

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli,bu düğünle Kısmetse Olur’un büyük ödüllerini almaya hak kazandı.

Öte yandan Kısmetse Olur’un yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

İşte Kısmetse Olur’un yeni sezon fragmanı-izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]