Kısmetse Olur’un 6 Mart Pazar elemesinde kim elendi?

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur evinden bu hafta yine eleme heyecanı vardı. Yarışmadan bu hafta kim elenecek sorusu cevabını buldu. Peki, Kısmetse Olur’un 6 Mart Pazar gecesi yapılan elemesinde kim elendi? İşte detaylar…

Daniella ile flört ettiği Tankut Denker’in adı elenmek üzere yazıldı. Elenen isim ise Daniella oldu.

Yeni gelen gelin adayı kim?

Kısmetse Olur evinde damat adaylarından Adnan Kızıltaş gelin adaylarından ise Nur Erkoç birinci oldu. Bu nedenle eleme sırasında dokunulmazlıkları olan Adnan ve Nur ismi yazılamadı.

6 MART ELEME GECESİNDE HEYECAN DORUKTAYDI

Kısmetse Olur evinde 6 Mart’ta yapılan elemede gelinler evinden Daniella damatlar evinden ise Tankut Denker ismi çıktı. İlişkileri samimi bulunmayan Daniella ve Tankut’un isimleri elemede öne çıktı. 10 bin liralık çekin sahibi ise Adnan Kızıltaş oldu. Kısmetse Olur’da elenen isim de gelinler evinden Daniella oldu.

Bu hafta Kısmetse Olur evine Betülay Coşkun isimli gelin adayı geldi. Betülay Coşkun Kısmetse Olur evinde haftalardır birinci olan Adnan Kızıltaş’a talip olmaya geliyor.

Cansel, Eser’in sürekli fikirlerinin değiştiğini söylemesi dikkat çekti. Eser, Cansel’in evliliğe hazır olmadığını düşünerek yüzüğü fırlatıp ilişkiyi bitirdiğini söyledi.

İşte Eser-Cansel ilişkisinin bittiği ve Cansel’in gözyaşlarına boğulduğu o anlar.

 

Mehtap’ın gözyaşları eleme gecesine damga vurdu. Peki Mehtap neden gözyaşlarını tutamadı?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]