Kısmetse Olur’da Melek’ten Eser’i şok eden açıklamalar

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur’da Melek ve Cansel eski defterleri açtı. Hızını alamayan Melek Eser hakkında şok bir iddiada bulundu. Kısmetse Olur Evi’nde Melek’in Eser’e “ya bana ya da Cansel’e yalan söylüyorsun” çıkışı Eser’i şoke etti.

Mele’in açıklamaları Kısmetse Olur’da gündem oldu. Melek’in Eser’e eve seninle gireceğim açıklamasına Eser’in cevabı sert oldu.

MELEK’İN AÇIKLAMALARI ESER’İ ŞOK ETTİ

Melek, Eser’in kendisine “seni Serhan’a bırakmayacağım” dediğini söyleyince iyice kızan Eser, ” Bana bak, iftira atma burada!” şeklinde Melek’e çıkıştı.  Eser’in açıklamasına şaşıran Melek’in “İftira mı?” diye sordu.

Bunun üzerine Eser, “eve niye seninle gireceğim, benim senle ne işim var; seninle bir kere konuşmuşum, bir kere seni görmüşüm” diye konuşunca Melek de Eser’e “öyleyse benimle neden oturdun” diye sordu.

Bu dakikalarda Melek’in söylemlerinden dolayı Eser’in sinirlerinin hayli bozuk olduğu görüldü.

Melek, şok açıklamalarına devam etti. Melek, Eser’in kendisine “seninle devam edeceğim dediğini” anlattı. Melek şöyle devam etti: ” Cansel’e aşığım diyorsun. Belki bana söylediğin belki de ona söylediğin yalan. Ama sonuçta ortada bir yalan var.”

ESER: KEŞKE KINA GECESİ YAPSAYDIK!

Eser, Melek’in sözü keserek; “ben sana ne söylemişim, sana ne ümit vermişim; iki tane çay içmişiz orada” diye konuşunca bu sefer Melek; ” ben gelin adayıyım ve genç bir kızım. Sen benimle dostça nasıl çay içebilirsin” diye yüklendi? Bu sözler üzerine şaşkın bir yüz ifadesiyle Eser sadece tebessüm ederek  “aa,,aaa,,,” diye tepki verebildi.

Sonrasında toparlanan Eser, alaycı bir biçimde konuşarak “haklısın benim sana orada evlenme teklifi etmem lazımdı. Keşke orada kına gecesini de yapsaydık.” dedi.

Sonraki açıklamalarında Melek, Ayça’nın kendisini kullandığını öne sürdü.

İşte Kısmetse Olur’da Melek’in açıklamalarıyla oluşan yüksek tansiyonlu anlar:

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]