Kısmetse Olur’da bu hafta kimler elendi?

Yapımcılığını Production House’un üstlendiği Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur’da bu hafta kimin elendiği sorusu cevabını buldu.

Kısmetse Olur yarışmasının hafta finalinde yapılan SMS oylaması sonucu Fatma yarışmaya veda etti. Fatma’nın elenmesiyle Serhan’da yarışmadan çekildi. Böylece bu hafta Kısmetse Olur’a iki kişi veda etmiş oldu…

Kısmetse Olur haftanın finalinde kimler elendi? 

Kısmetse Olur’da bu hafta kimlerin eleneceği merak ediliyordu. Cumartesi akşamı ekrana gelen “Kısmetse Olur Haftanın Finali”nde bu hafta hem bayanlardan hem de erkeklerden bir yarışmacı eve veda etti.

Ekranların sevilen yarışma programı Kısmetse Olur’da bu hafta yapılan oylamaya göre Fatma’nın elenmesiyle birlikte Serhan’da yarışmadan çekildi. Kısmetse Olur’da bu haftaki elenen iki isim Fatma ve Serhan oldu.

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı Kısmetse Olur’da haftanın finali bölümünde bayan yarışmacıların belirlediği bir gelin adayı ve erkek yarışmacıların belirlediği bir damat adayı hayallerine ve büyük ödüllere veda etmiş oldu.

Kısmetse Olur’un 8 Ocak 2016 Cuma günü yayınlanan bölümünde koruma altına alınan gelin ve damat adayları belli oldu. Kısmetse Olur programında bu hafta SMS oylaması sonucu kızlardan Cansel, erkeklerden Eser koruma altına alınmıştı.

Gelin ve damat adayları, bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

“Kısmetse Olur”un sonunda evlilik yolunu seçen çift, muhteşem bir düğünün dışında harika bir ev, yurt dışında balayı tatili ve takı setlerinin sahibi olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]