Kısmetse Olur’a veda eden isim Cansu Deliktaş

Kısmetse Olur’da 24 Nisan pazar 2016 tarihinde yapılan haftanın elemesinde eve veda eden isim belli oldu. Cansu Deliktaş, Kismetse Olur’a veda ederken yeni gelen gelin adayı Aycan Tunç oldu.

Tankut Denker, haftanın birincisi olarak 10 bin liralık çeki aldı. Elenen isim kızlar evinden Cansu oldu. Kısmetse Olur evinde gelin adaylar son haftalarda eve veda ediyor. Bu hafta da gelenek bozulmadı. Yine bir gelin adayı Cansu Deliktaş Kısmetse Olur’a veda etti.

Yeni gelin adayı Ayca’la ilgili iddialar gündemde.

AYCAN VE EMRE CAN HAKKINDA İLGİNÇ İDDİALAR

Kısmetse Olur evinde  yeni gelen gelin adayı  yeni gerginliklerin fitilini ateşleyeceğe benziyor. Aycan’ın evdeki Emre Ubeyli ile eski sevgili oldukları iddia ediliyor. Hatta Emre Ubeyli ve Aycan Tunç fotoğrafları olduğu söyleniyor.

Aycan Kısmetse Olur evine girer girmez olaylar patlak verdi. 4 damat adayına talip olan Aycan Tunç gelin adaylarıyla birbirine girdi.

Kısmetse Olur evinde haftalardır hep gelinler evinden elenen isimler çıkıyor. Geçen hafta Kısmetse Olur’dan Seray elenmişti. Ondan önceki hafta da Nur Erkoç gitmişti.

EMRE UBEYLİ VE HAZAL ATABEK SÖZLENDİ
Kısmetse Olur evinde haftanın olayı Emre Ubeyli’nin ailesinin huzurunda resmen sözlenmesi oldu. Hazal Atabek’i ailesinden isteyen Emre Ubeyli cuma günü de yüzükleri taktı. Söz yüzükleri Kısmetse Olur evinde kesildi.

YENİ ADAYIN ERKEKLER KONUSUNDA KAFASI KARIŞIK

Yeni gelin adayı Aycan, erkekler evindeki isimlerle tanıştı. Aklındaki isimleri açıklayan Aycan, 4 isimle ilgilendiğini söyledi. Bu arada Aycan, Emre Can ile tartışma yaşadı. Diğer erkekler araya girip durumu sakinleştirmeye çalıştılar.Daha sonra kızlar evine geçen Aycan burada da gerginlik yaşadı. Aycan’ın Kısmetse Olur’da yeni gerginlikleri tetikleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]