Kısmetse Olur’a veda eden Emre Gül’ün yerine kim geldi?

Kısmetse Olur’da kim elendi, sorusunun cevabı dün akşam belli oldu. Kısmetse Olur’un 1 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanan final gecesinde heyecan tavan yaptı. Gece geç saatlerde ekrana gelen haftanın finali, yayın saatinde değişiklikle bu kez 20.00’de ekrana geldi. Kısmetse Olur’a en son veda eden isim Emre Gül oldu.

“Kısmetse Olur’da kim elendi?” sorusunun cevabı dün gece belli oldu. Gelinler evinden yeni gelen adayı Aycan Tunç elenme korkusu yaşadı. Damatlar evinden  Emre Gül kutudan çıkan isim oldu. 10 bin liralık çeki Hazal Atabek aldı. Kısmetse Olur’a en son veda eden isim ise amatlar evinden Emre Gül oldu.
EMRE GÜL’ÜN YERİNE BATUHAN TERZİ GELDİ

Kısmetse Olur evine Emre Gül elendikten sonra gelen isim Batuhan Terzi oldu. Batuhan Terzi kim ve kime talip? Batuhan Terzi’nin talip olduğu adayların isimlerini açıklamayacağı öğrenildi. Yeni damat adayı, Kısmetse Olur evinden talip olduğu iki gelin adayını daha sonra bildirecek.

19 Haziran 1987 doğumlu olan Batuhan Terzi, 75 kilo ağırlığında. 1.86 boyunda olan Batuhan Terzi’nin memleketi Ankara…

KISMETSE OLUR FİNALİ YENİ SAATİNDE

Kısmetde Olur’un yeni bölümünde Cansel ve Eser arasında beklenmeyen olaylar gelişiyor. Cansel ve Eser, hararetli geçen konuşmalar sonrası oylamada yazacakları ismi netleştirdi. Kısmetse Olur 30.Haftanın Final bölümüyle Pazar günü yine yeni saatinde yani 20.00’de Kanal D’de olacak.

 

Batu, Dilek’in karakterini beğendiğini söylemiş bu durum tüm adayların ikiliye yakıştırma yapmasına neden olmuştu. Batu ve Dilek arasında yeni bir aşk doğabilir mi sorusu yeni bölümde netlik kazanacak.

KISMETSE OLUR GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Kısmetse Olur 29. haftanın finali ile ekranlara geldi. Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Kısmetse Olur’da bu hafta şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kısmetse Olur’da yapılan oylama sonucu evde en çok ismi çıkanlar Batuhan ve Cansu oldu. 10 Bin TL’lik çeki kazanan ve evi koruma altına alan Tankut oldu. Kısmetse Olur’da bu hafta Cansu elendi. Kısmetse Olur evine giren Aycan Tunç’un açıklamaları ise izleyenleri şaşırttı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]