Kısmetse Olur’a Hapisteki Deniz Seki’den şok mektup

Kısmetse Olur evine hapisten şok eden sürpriz bir mektup geldi. Mektubu Kısmetse Olur evine okuyan sunucu Seda Akgün gözyaşlarını tutmakta zorlanırken, fonda da Deniz Seki’nin sevilen parçası “Aşk öyle bir büyü ki” isimli parçası çaldı. Seda Akgün mektubu şu açılış konuşmasıyla yaptı:

“Yaşamına şöhreti, ünü, başarıyı ve bazı talihsizlikleri, acıları. yaşanmışlıkları sığdırmış; harika bir kadından, olağanüstü bir insandan bir mektup var. Üstelik bu mektup cezaevinden geliyor. Öyle bir kadın ki, her gün bizi izliyor. Denizcim seni seviyoruz, çok çok özledik, en kısa zamanda gel İnşallah gir evimize, bizi bir ziyaret et olur mu?” Seda Akgün takdiminin ardından alkışlar içinde mektubu okumaya başladı.

İşte o mektup:

“Güzeller Güzeli Sedacığıma

Ne kadar güzel görünüyorsun pırıl pırıl ve bir o kadar da yılları başa sarmış gibi, kafa tutmuşsun takvim yaprağına. Canı gönülden alkışlıyorum hem seni hem de tüm Kısmetse Olur ekibini. Sizden uzak, ayrı kalmak zorunda olduğum, bulunduğum bu yerde her bir odada seyrediliyorsunuz. Bir sürü siyah beyaz, donmuş hayata renk oluyorsunuz. Çok iyi geliyorsunuz. öncelikle bu başarınızı canı gönülden alkışlıyorum ve sizi tek tek kucaklıyorum. Gelinler evindeki tüm güzel kızlara ve damatlar evindeki tüm kardeşlerime kucak dolusu sevgilerimi ve size buradan, kader dostu birçok arkadaşımdan iyilik dilekleri, mutluluk dilekleri yolluyoruz. Kabul edin lütfen. Deniz’in Dibi adı altında yapmış olduğum, kendi iç yolculuğu, klavuzu benim için çok kıymetli kitabı da hepinize armağan etmek istiyorum. Birbirinizin kıymetini bilin, tüm gelin ve damat adaylarına”

Deniz Seki Kısmetse Olur yarışmacılarına Denizin Dibi kitabını armağan olarak gönderdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]