Kısmetse Olur’da Melis, Cansu’yu tehdit ediyor

Kısmetse Olur programında bugün Melis krizi gündemdeki yerini koruyacak. Batuhan ile artık sevgili olduklarını açıklayan ve ailesinden de onay aldığını belirten Ayça oldukça mutlu gözüküyor. Kısmetse Olur evinde bugün yaşanacaklar oldukça şaşırtıcı. Her gün izleyici ekrana kilitleyen Kanal D’nin farklı konseptli yarışması ve evlilik programı Kısmetse Olur 125. bölüm 17 Mart Perşembe (bugün) yayınlanacak.

Kısmetse olur evinde yine ayrılık, gözyaşı, tartışma, aşk cıvıltıları bir arada. Hazal bugün gözyaşlarına boğulacak. Yeni gelin adayı Cansu ile Melis birbirine giriyor. Cansu’yu üstü kapalı tehdit eden Melis deyim yerindeyse bugün Kısmetse Olur evinin tam kriz nedeni. Ayça ise Batuhan ile dövme konusunu tartışıyor.

Kısmetse Olur evinde bu hafta neler yaşandı? 

Haftanın finalinde SMS oylaması sonucunda birinci olan isim çiçeği burnunda aşık Batuhan oldu. Batuhan hem aşkı hem parayı kaptı. 10 bin liranın sahibi olan isim Batuhan’ın ödülü alması ile Ali elenmekten kurtuldu. Böyece Kısmetse Olur’da bu hafta gelin adaylarından biri eve veda etmek zorunda kaldı ve o isim, Adnan için geldiğini söyleyen, geçen hafta eve dahil olan Betülay oldu.

betülay

Aslen Adanalı olan 22 yaşındaki Betülay Coşkun, anaokulu öğretmenliği okuyor ve aynı zamanda stilistlik yapıyor. Terazi burcu olan genç gelin adayı, özel hayatında oldukça aktif ve arkadaş ortamlarında olmayı yeni insanlar tanımayı sevdiğini dile getirmişti. Ancak evdeki serüveni çok kısa sürdü.

cansu

Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı Cansu!

Betülay’ın gitmesini ardından Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı 27 yaşındaki Cansu oldu. Daha önce 21 yaşındayken bir evlilik yapmış, bu evliliği bir yıl sürdürmüş olan İzmir’li Cansu, 9 yıldır İstanbul’ da yaşıyor. İlk olarak damatlar evine giden ve damat adayları ile sohbet eden Cansu, ısrarlara rağmen kim için geldiğini söylemedi. Ancak, damat adayları Cansu’yu Tankut’a yakıştırdıklarını belirtmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]