Kısmetse Olur haftanın birincileri Emre ve Ayça

Kısmetse Olur aşklarıyla, heyecanlarıyla, kavgalarıyla, tartışmalarıyla pür hız devam ediyor. 25. hafta final elemesi öncesinde SMS birincisi gelin ve damat adayları açıklandı. Gelin evinden Ayça, damat evinden ise Emre birinci oldu. Çıkılan ödül yemeğinde beklenmeyen gelişmeler yaşandı.

Ayça birinci olunca yemeğe “Sevdiğim adam Batuhan ile” çıkmak istediğini belirtti ancak Batuhan hafta içi tartıştığı Ayça’ya çok kırgındı. İstemeye istemeye yemek teklifini kabul etti.

Diğer taraftan damat adaylarından birinci Emre oldu. Emre de sevgilisi Hazal ile yemeğe çıkmak istedi.

Dörtlü kendileri için damatlar evinde kurulmuş romantik pembe bir masanın etrafında toplandılar. Selçuk ise gitarı ve şarkılarıyla onlara eşlik etti. Ancak Batuhan yemek boyunca somurtup durunca Emre ve Hazal ilk danslarının ardından Ayça ile Batuhan’ın başbaşa bırakmak için yemeklerini yarım bırakıp gelin evine gittiler.

Emre “Biz yemeği terk etmedik, Ayça ve Batuhan’a hediye ettik.” dedi. Hazal ise bu romantik dakikaların yarım kaldığı için her ne kadar üzülse de Emre’yi kırmayarak el ele sevgilisi ile dışarı çıktı.

Ayça sevgilisinin ağzından girdi burnundan çıktı ve Batuhan’ın gönlünü almayı başardı. Selçuk barışan çift için “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısını söyledi. İkili ayrıca dans edip bol bol aşk tazelediler. Batuhan Ayça’ya “Beni çok kolay kandırdın, dayanamıyorum sana” diyerek tatlı sert sevgilisine sitem etti.

Ayça’yı kazanmak için kaç kişiyle mücadele eden Batuhan, Ayça evet dedikten sonra kendini ağırdan satmaya başladı. Hala kafasında sorular olduğunu söyleyen Batuhan, zamanla Ayça’yı affedeceğini söyledi. Ayça ise sürekli sevgilisine “Seni çok seviyorum.” diyerek aşkını ilan etti. “Ben de sana aşığım.” diyen  Batuhan, iki dakika geçince bana aşkım der misin diyen Ayça’ya “Şimdi değil daha sonra” diyerek kapris yaptı. Doğrusu bu evde aşkların çocuk oyunu gibi ele alınması seyircinin de ilgisini çekmeye devam ediyor. Koca koca insanların bir dargın bir barışık halleri herkesin ilgisini de çekmeye devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]