Kısmetse Olur evine afet gibi gelin adayı

Kısmetse Olur programında yaşanan son elemede Ceyda elendi. Adnan ile yaşadığı ilişkinin çıkmaza girmesinin ardından Kısmetse olur evinde çok zor günler geçiren Ceyda Kırıcı’nın yerine öyle bir gelin adayı eve girdi ki. Tam bir afet olan Özge Çanlı daha ilk günden tabak çanağın havada uçuşmasına, gelinler arasında kıskançlık krizini yaşanmasına sebep oldu.

Özge Çanlı Rüzgar gibi esti

27 yaşındaki İzmir’li güzel Özge Çanlı İstanbul’da yaşıyordu. Programa geldiği andan itibaren güzelliği ve endamı ile dikkati çeken Özge için erkeklerin gözleri kamaştı desek yanlış olmaz.

Özge Çanlı kim/ler için geldi?

Murat Bey ve Semih’i tanımak istiyorum diyen Özge’ye damat adayları, “Nur, Melis ve Mehtap faktörünü hiç düşündün mü?” diye sordular. Melis ve Nur’un Semih’e; Mehtap’ın ise Murat ile ilgilendiğini belirten damat adaylarının ne kadar haklı oldukları dakikalar sonra Özge’nin gelin evine girmesiyle başladı.

Özge Çanlı Semih dediğine pişman olur mu?

Gelin evine girdiğinde kuşkusuz Özge’ye sorulan ilk soru kimin için geldiğiydi. Özge Murat ve Semih’in adını verince Melis’te şafaklar attı. Benim burada tansiyonumu yükseltme diyerek sesinin desibelini yükselten Melis ardından hain planlara başladı.

Melis Özge’yi kıskanınca 

Melis ile Mehtap canlı yayında çileden çıktı. Melis yeni yarışmacının üstüne meyve suyu dökmeye çalıştı ve bu eylemi büyük bir sinir harbine sebep oldu. Melis’in ve 5 tane gelin adayınınerkekler evlerinden kovulmasına sebep olan bu tavrı gördüğü tepki üzerine özellikle Eser’e “Sen defalarca buraya gelip sandalyeleri tekmelemedin mi, ortalığı birbirine katmadın mı?” diye konuşunca Eser’in tatlı sert üslubuyla karşılaştı. Cansel’in arkadaşı olduğu için Melis’e karşı susacağını belirten Eser, “Melis sen kesinlikle benim adımı ağzıma alma!” diyerek Melis’i uyardı. Melis’in özellikle maddi durumunun kendisine verdiği bir şımarıklığı olduğunu söyleyen damat adayları bu tür tavırların hiç hoş olmadığını belirttiler ve baba parasıyla hava atmasının artık çekilmez olduğunu belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]