Kısmetse Olur 130. bölümde Mehtap ile Cansu birbirine girdi

Mehtap Murat’tan ayrıldıktan sonra herkese ayrı bir atarlanır oldu. Cansu ile birbirlerine giren Mehtap, Cansu’yu Tankut ile ilişkisinden dolayı eleştirince olanlar oldu. Mehtap ile Cansu’nun dakikalar boyunca süren kavgasına Elçin de ilginç yorumlarda bulundu. Kısmetse Olur 130. bölümde aşk, heyecan, kavga ve ihtiras rüzgarları esmeye devam ediyor.

Murat kesin ve net konuştu

“Artık Mehtap beni ilgilendirmiyor! Benimle konuşmadığı sürece onu muhatap da almıyorum. Her şey gün gibi ortada.” yorumunu yaptı. Ali ise Mehtap ile bir ilişkiye girmek için Murat’tan izin alınca, Murat artık onun Mehtap ile işi olmadığını konsept gereği elbette Ali’nin Mehtap ile bir yola girmesine karışmayacağını belirtti.

Mehtap haykırdı, Ali şaştı kaldı

Mehtap’ın Cansu ile kavgasında ağır kelimeler kullanması ve feryatlar etmesi karşısında Ali az daha küçük dilini yutacaktı. Kafası çok karışan Ali yine de Tankut’un “Abi karışmak gibi olmasın ama sen emin misin böyle bir işin içine girmeye?” sorusuna “Yaşayıp görmem lazım.” cevabını verdi. Ali her insanın ikinci bir şansı hak ettiğini ve Mehtap’ı daha yakından tanımak istediğini belirtti.

Ali, Mehtap için yemek yaparak gelin evine gitti. Mehtap Ali’nin bu jestine çok sevindi ve Muratla ilişkisi için onca zaman boşuna ağladığını anlattı. Mehtap’ın elini öperek jest yapan Mehtap’a arkadaşları elinin bir daha hiç yıkama diye takıldılar.

Tankut Mehtap’ın yemeğine tuz atmış

Tankut Mehtap’a o kadar gıcık oluyor ki; Murat’ın onun için hazırladığı tabağa gizlice yarım tuzluk tuz eklemiş. Gelin evini ekrandan izleyen damat adayları Mehtap’ın yemekte zorlandığını görünce gülmekten kırıldılar. Mehtap ise ne kadar zorlansa da yemeği yemeye çalıştı. Başta Cansel ve Hazal olmak üzere gelin evindekilerin gözü Mehtap ve Ali’nin üzerinden eksilmedi. Ali’nin evden gitmesiyle Cansel hemen Murat’ın getirdiği yemeğin tadına baktı.

Mehtap Cansu’nun yemeğini saklamıştı ya hemen ardından Cansu’nun yemeğini geri getirdi. Melis “İşte aşk insanı böyle değiştirir!” deyince Mehtap “Çok şükür müjverden kurtulduk” diyerek yemeğine devam etti. Ali ise çoktan kural gereği damatlar evine geçmişti. Mehtap Cansu’dan aşk sarhoşluğuyla özür diledi. Cansu ise Mehtap ile konuşmak istemedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]