Kısmetse Olur 130. bölüm fragmanı (22 Mart)

Kısmetse Olur evinde gerginlikler devam ederken tüm dengeler değişiyor. Tankut Cansu ile bir ilişki yaşamayı istiyor. Ali, Mehtap ile yakınlaşmak için Murat’tan izin istiyor. Melis, Özge’nin eve gelmesiyle Semih’e karşı strateji değiştirme planları yapıyor. Semih ise Özge’yi tanımak için yeşil ışık yakıyor. Hazal evde mutsuzları oynuyor. Her an her şeyin olabildiği ve dün sevgili iken bugün düşman olabilenlerin bir arada yaşadığı Kısmetse Olur evinde yarın neler yaşanacak. Yarın yine çok farklı ve ilginç bir gün izleyicileri bekliyor. Kısmetse Olur’a yeni katılacak damat kim? Yeni damat adayı Mehtap’tan mı hoşlanıyor. Tankut Mehtap konusunda neden ve nasıl Ali’yi uyardı. Murat Özge’yi Semih’e mi kaptıracak. Tüm bu soruların en azından birçoğunun yanıtlanacağı Kısmetse Olur 130. bölümü 22 Mart Salı günü yayınlanacak yeni programla yanıt bulacak.

Kısmetse Olur son yaşananlar

Özge Murat’tan vazgeçiyor ve tüm enerjisini Semih’in üzerinde yoğunlaştırıyor. Tankut ile Melis kıyasıya bir tartışmanın içine giriyorlar peki sebep ne? Eser’e karşı da savaş kılıcını çeken Melis, acaba kaderiyle mi oynuyor. Melis, Özge ile Semih’in kırmızı odasını basıyor.

Tankut ikinci olarak Mehtap ile ters düşüyor. Mehtap’ı adeta tehdit eden Tankut, Murat’ın intikamını mı almaya çalışıyor. Eser ve Adnan nasıl bir yol izleyecek. Ceyda’sız kalan Adnan’ın timsah gözyaşları ne işine yarayacak?

Kısmetse Olur evinde aşkın her halinin gözlenebildiği ve umutların nasıl umutsuzluklara dönüştüğü malum. Aynı manada tam dibe batmışken bir ilişkinin nasıl sıçradığına da çokça tanık olduk. Murat ve Ali Mehtap’tan tokadı yediklerinde bir ittifak yoluna da gidebilirler. Yeni gelen yarışmacı Mehtap’ı nasıl ve hangi yönüyle etkileyecek ki; Ali tüm umutlarını birden kaybedecek, Ali Mehtap için savaşacak mı? Hepsini bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]