ManşetYerli Dizi

Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde neler olacak?

Kırgın Çiçekler 21 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle ATV’de ekrana gelecek.

Kırgın Çiçekler’in yayınlanacak 13. bölümünde neler olacak?

Serkan Birinci’nin yönetmenliğini yaptığı NTC Medya’nın yapımcılığında çekilen Kırgın Çiçekler’in senaryosunu Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu yazıyor.

Kırgın Çiçekler 13. bölümün konusu:

Baloda çıkan yangında zehirlenen Cemre yoğun bakıma alınır. Kızlar hayati tehlikesi devam eden Cemre için gözyaşı dökmektedir. Yangının nasıl çıktığı herkes için soru işareti olarak kalırken haberi alan Tevfik çılgına döner.
Nazan, kocasının vicdan azabıyla yanlış bir şey yapmaması için hastaneye koşar.

Defne, Cemre’nin ölmesinden korkarak bir an kendisiyle yüz yüze gelir. Kader belinden örnek aldığını söyleyince Feride hastaneye giderek araştırma yapmak ister. Gerçeklerin ortaya çıkmaması için Neriman’ın Feride’yi uzak tutması gerekmektedir… Eylül’ü Serkan’dan kıskanan Kemal ise Mesude’ye yakalanarak köşeye sıkışır…

Kırgın Çiçekler’in 12. bölümünde neler yaşanmıştı?

Eylül, Serkan’dan Nazan’ın Mesude’ye eve dönmesi karşılığında para verdiğini öğrenir. Soluğu evde alan Eylül, Mesude’yi suçlar. Derin’i un çuvallarının üzerine bırakan Kader, küçük kız kaybolduğu için büyük üzüntü yaşamaktadır.

Kızını bulamayarak yurda gelen Banu; Neriman için de bir tehdit haline gelir. Vicdan azabıyla acı çeken Tevfik, Nazan’a rağmen Cemre’ye her şeyi anlatmaya karar verir. Sürpriz bir şekilde kolyesini bulan Cemre’nin aklı iyice karışır. Feride, hepsi ayrı sorunlarla uğraşan kızları toplayarak okul balosuna götürür. Gece hepsinin hayatında unutulmayacak bir gün olarak kalır…

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı