Kırgın Çiçekler yeni sezon 2. tanıtım videosu yayında

ATV’nin başarılı dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezon için gün sayıyor. Kırgın Çiçekler’in yeni sezonunun 2. tanıtım videosu da yayında… Kırgın Çiçekler dizisinin hayranları bu ay içinde hasretlerini giderecekler. Yeni sezonun 2. fragmanında ünlü yorumcu Linet, sesiyle renk kattı.

Kırgın Çiçekler dizisinde yetimhanede birbirine benzeyen hayat hikayeleri olan genç kızların öyküsü anlatılıyor.

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

Dizinin başlıca rollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Ayyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit ALP üstleniyor. Yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor. Dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Kırgın Çiçekler dizisi Eylül ayı içinde Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]