ManşetYerli Dizi

Kırgın Çiçekler rakip tanımıyor

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler yayınlandığı gün olan Pazartesi’leri adeta rakip tanımıyor. Dizi, son bölümüyle yine reyting tablolarının zirvesinde yer aldı. En önemli rakibi Paramparça’yı bu hafta da tüm kategorilerde geçmeyi başardı. Paramparça, Kırgın Çiçekler karşısında bu hafta da reyting şoku yaşadı.

 

Kırgın Çiçekler, tüm kişilerde(total) 9.17 izlenme oranı(reyting) ve 23.17 izlenme payı(share), AB Sosyal Statü’de yüzde 7.35 izlenme oranı ve 18.20 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Dün akşam ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.

Dizi, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Dizinin Twitter’daki bölüm etiketi #büyükacı, Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.

Yetimhane kızlarının hikâyesini anlatan dizi, izleyiciyi her bölümde duygu yüklü sahnelerle etkiliyor.
Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat yer alıyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün