M.Bey/Özel

KİRAZ MEVSİMİ’NDE İLGİNÇ GELİŞMELER(MEDYABEY-ÖZEL)

Süreç Film’in yapımcılığında Fox TV’de ekrana gelen Kiraz Mevsimi ile ilginç gelişmeler yaşanıyor. Dizinin senaryosunun çalıntı olduğu iddialarının üzerinden çok geçmeden bu sefer de dizide yapılan kapsamlı bir kadro değişikliğinin şoku yaşanıyor.

İlk bölümü ekrana geldiğinde kötü sonuçlar alan dizinin teknik, senaryo ve reji ekibiyle yolların ayrıldığı haber veriliyor. Dizinin ilk 2 bölümünü çeken yönetmen Filiz Gülmez Pakman, Twitter hesabından yaptığı kısa açıklamada Kiraz Mevsimi’nden ayrıldığını duyurmuştu.

Ama bu aşamada ilginç bir nokta göze çarpıyor. İlk bölümüyle kötü denilebilecek izlenme oranları alan dizinin yayınlanan 2. bölümü Total 1. AB’de 2. olması oldukça dikkat çekiciydi.

Gerçekten de Kiraz Mevsimi yayınlanan ilk bölümüyle Total’de 20. aynı gece yayınlanan tekrarı ise 10. olmuştu. AB’de ise dizi 21. olmuş tekrarı ise 11. sırada yer almıştı.

İşte Kiraz Mevsimi’nde yaşanan ilginç gelişmeler tam da bu noktadan sonra başladı. İlk ekip 2 bölüm çektikten sonra yapım şirketinin tasarrufuyla yollar ayrıldı. Yerine yeni teknik, senaryo ve reji ekibi geldi. Fakat eski ekibin çektiği 2. bölümün geçen Cuma günü reytinglerde zirvede yeralması sürpriz bir gelişme olarak ortaya çıktı.

Dolayısıyla yeni ekip için şimdi işler daha zor. Zira Kiraz Mevsimi için çıta oldukça yükselmiş durumda.

Süreç Film’nin erken kadro değişikliğine gittiği için pişman olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

MEDYABEY-ÖZEL

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı