Kiralık Aşk’ta şok gelişme!..Yönetmen Metin Balekoğlu’nun görevine son verildi

Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin yönetmeni değişti. Dizinin yönetmenliğini yapan Metin Balekoğlu 21. bölüme kadar zirveye adeta demir atan dizinin yönetmenliğini yürütüyordu. Reyting rekorları kıran dizinin yönetmeninin ani bir biçimde değişmesi şu sıralar dizi sektörünün belki de en sürpriz olayıydı.

Kiralık Aşk dizisinin yönetmenliğine Barış Yöş getirildi. Yöş, son olarak İlişki Durumu Karışık dizisinin yönetmenliğini yapıyordu.

Sürpriz bir biçimde görevine son verilen Metin Balekoğlu sosyal medya Instagram’dan konuya açıklık getirdi. Görevden alınmasıyla ilgili serzenişte bulunan Balekoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Metin Balekoğlu’nun açıklaması

“Dizi tutturmanın ne kadar zor olduğunu nasıl bir emek istediğini artık seyirci dahil herkes biliyor.Bir projeyi alıp bir dünya kurup bugüne getirdiğimiz Kiralık Aşk dizisiyle yollarımız bir şekilde ayrıldı. Gece gündüz özveriyle çalışıp en küçük bir anlaşmazlık yaşamadan huzurla dizi çekmenin ne zor ve ne değerli birşey olduğunu sektör çalışanları iyi bilirler. Buradan emeği geçen teknik ekibime ve kamera önünde çalışan oyuncularımıza çok teşekkür ederim. Düşünün ki 50 kişi sabah sete her zamanki gibi keyifle geliyor ve akşamında öğreniyorlar ki yeni yönetmen ve ekibiyle anlaşılmış hatta mekanlar bile gezdirilmiş. Sosyal medyada haktan hukuktan adaletten sendikadan bahsedip mangalda kül bırakmamakla olmuyor bu işler…Herkes yaptığı işle var olur. İktidarı elinde bulunduranlar adaletin de sahibi olduklarını sanıyorlar… Yazık ki onlara o işler de öyle olmuyor… Bekleyelim.”

Ortaks Yapım: “Yolumuza Barış Yöş ile devam ediyoruz”

Kiralık Aşk dizisinin yapım şirketi Ortaks Yapı’dan da konuyla ilgili açıklama geldi. Şieketin Twitter’daki resmi hesabından yönetmen değişimine atıf yapılarak: ” Dizimizin 21. bölümüne kadar çalıştığımız yönetmenimiz Metin Balekoğlu ve ekibiyle yollarımız ayrılmıştır. Bugüne kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Bundan sonra yolumuza Barış Yöş ve ekibiyle, kaldığımız yerden bütün güzel enerjimizle ile birlikte devam edeceğiz.” denildi.

Kiralık Aşk zirveye demir atmışken böyle bir değişikliğin nedeni ise şimdilik sır. Önümüzdeki günlerde bu sır perdesinin aralanması bekleniyor.

MEDYABEY

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ego + İnat + Cehalet = Turkish TV’cilik! – Öznel Nesnel Dantel on 23:49

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]