Kiralık Aşk’a katılan Survivor Ezgi Avcı kimdir?

Survivor 2016’ının tartışmalı güzellerinden Ezgi Avcı sevilen ve bol reytingli bir dizi ile ekrana dönüş yaptı. Yarışmanın ardından  sesi sedası çıkmayan Ezgi Avcı hangi dizide rol alacak? Ezgi Avcı kimdir?

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Kiralık Aşk dizisinde Ezgi Avcı da yer alacak. Yeni sezonda Seçkin Özdemir ve Müjde Uzman isimlerini de kadrosuna dahil eden Kiralık Aşk, Türkiye eski güzellerinden olan Survivor 2016’da ünlüler adasında yarışan Ezgi Avcı’yı da kadrosuna dahil etti.

Ezgi Avcı kimdir?

Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini Florida da İşletme okuyarak tamamlamıştır.

Yurt dışı danışmanlığı yapmak istiyor bu sebepten kendi şirketini kurmayı planlıyor. 1,79 boyunda ve 57 kilo ağırlığında olan Ezgi Avcı bu sezonSurvivor 2016 Ünlüler takımında yarışacaktır.

2013 seneninde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir. Müsabaka sonrasında bir müddet manken ve model olarak çalışmalar yapan başarılı isim, eğitimine devam etmek üzere Türkiye’den ayrılmış, ABD’ye gittiğinde Florida’da işletme eğitimi almıştır.

Eğitimini bitirdikten sonra tekrar Türkiye’ye dönen Ezgi Avcı, başarılı bir kariyere sahip olmasına ve model olarak başarılı çalışmalar yapmasına rağmen aldığı eğitim nedeniyle, ülke dışı danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurma isteği taşıyor. 1.80 boy ve 57 kilo olan Ezgi Avcı,  2016 yılında Survivor’ın Ünlüler takımında yer almış ve adı Atakan ile aşk dedikodularına karıştığı için epey gündemde kalmıştı.

Atakan-Ezgi arasında neden aşk dedikoduları olmuştu? 

Survivor 2016 serüveninde Atakan tüm eleme öncelerinde yaptığı kulislerle de kendinden çok Ezgi için mücadele etmiş, ancak takım arkadaşlarının tüm imalarına rağmen aralarında bir ilişki olduğu yönünde ikili hiçbir açıklama yapmamıştı. Tuğba ve Nagihan’ın meşhur minibüsteki kavgasında da Tuğba Özay Nagihan’a “Sen o kadar dedikoducusun ki, Ezgi ile Atakan’ı sevgili yaptın sen!” diye çıkışmıştı.

Atakan’dan parti öncesi itiraf gibi açıklama gelmişti

Efecan’ın Semih ile aranız nasıl sorusuna “Biz geleni geldiği gibi karşılarız” diyen Atakan “Benim kimseyle muhabbetim yok ben kimseyle muhatap olmuyorum 24 saat ezgiyleyim. ilk günden beri ben satmayan tek kişi o.” sözleriyle adeta gizli aşkını itiraf etmişti.

atakan ezgi flaş

Yattara da ağzından kaçırmıştı

Survivor elemesinin olduğu gün önce Yattara ardından Nagihan Karadere Ezgi ile Atakan arasındaki aşk olduğunu ima eden açıklamalar yapmıştı. Yattara “Ezgi ile aralarında başka bir şey var.” diyerek görüşünü Nagihanla paylaşmıştı.

Her konsey öncesi Atakan’ın Ezgi kulisi

Survivor 2016 Şampiyonu Atakan kendi performansından ve hayran kitlesinden çok emindi.  Ancak Atakan’ın tek gayesi Ezgi’yi adada tutabilmek olmuştu.  Hatta Ünlüler adasına gelişini sevgiyle ve sevinçle karşıladığı Semih ile ilk kavgası da yine Ezgi yüzünden olmuştu. Semih’e Ezgi’yi yazmaması noktasında üstü kapalı baskı yapan Atakan’a, Semih Öztürk ters cevap vermiş, istediğimi yazarım diye cevap vermişti.

Ünlüler takımının en güzel kızlarından biri olan Ezgi ile Atakan’ın yakınlığı o dönem sosyal medyada büyük yankı uyandırmış, iki gencin ada hayatında sürekli birlikte gezmelerinden, Atakan’ın her lafına Ezgi diye başlamasından, Atakan’ın Ezgi’nin gözlerine bakışından dedikodular almış yürümüştü.

atakan ezgi

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]