Kiralık Aşk reyting listesinde kaçıncı oldu?

Star TV’nin yaz sezonu için ekrana sürdüğü Kiralık Aşk dizisinin büyük başarısı…Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un oynadığı dizi Star TV’nin başarılı bir hamlesi şeklinde yorumlandı.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı Kiralık Aşk, Ortaks Yapım’ın yapımcılığında çekiliyor. Dizinin senaryosunu ise Meriç Acemi yazıyor.

Dizideki roller ve oyuncular ise şöyle:Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles, Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.

KİRALIK AŞK’IN REYTİNG PERFORMANSI NASIL OLDU?

Cuma akşamları saat 20:30’da başlayan Kiralık Aşk yayınlandığı ilk gün Total’de Survivor All Star’ın ardından 2. oldu. İşin ilginci bu kategoride dizinin tekrarının 3. olmasıydı.

AB’de ise yine ilginç bir durum yaşandı. Kiralık Aşk’ın tekrarı 4. olurken normal saatinde ise 6. sırada yer aldı.

Kiralık Aşk’ın konusu

Kiralık Aşk’ta kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor.

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]