Kiralık Aşk erken finale mi gidiyor?.. Yapım şirketi açıkladı

Star TV’de ekrana gelen, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı Kiralık Aşk dizisinin geçtiğimiz sezona oranla reyting kaybı yaşaması dizinin erken final yapacağı yolundaki iddiaları gündeme getirdi. Hatta sosyal medyada dizinin final yapacağı tarih olarak 27 Ocak’ın gösterilmesi yapım şirketini harekete geçirdi. Kiralık Aşk’ın yapım şirketi Ortaks Yapım, olaya müdahale ederek erken final iddiasıyla ilgili yazılı bir açıklama yayınladı.

Yapım şirketinin yazılı açıklamasında final tarihinin belli olmadığını altı çizildi. Çekimlerin halen devam ettiğine dikkat çekildi.

Posta gazetesinin TVyazarı Mesut Yar da sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yaptı. Mesut Yar Kiralık Aşk’la ilgi; “Kiralık Aşk dizisi yarı final parkuruna girdi. Ama en yakın final tarihi şubat öncesi değil. Üç ay garanti yaklaşık! Bu arada sorun yapım ya da kanaldan ziyade başka bir hatta. Söylemek etik olmaz ama bir de iyi haber var. Dizi bazı şartlarda seti kapatmayabilirmiş. Biri reyting, ikincisi 1 eksikle yola devam edecek öykü iradesi. Bu arada bir son olacaksa o da mutlu son olacak, herkesi mutlu edecek tebessümlü bir son. Buradan ötesi hayırlısı!”diye yazdı.

İşte Kiralık Aşk’ın yapım şirketi Ortaks Yapım’ın konuyla ilgili açıklaması:

cy6xik0wiaeoeuv

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]