KİMSEDEN ÇEKMEDİ BEREN SAAT FANLARINDAN ÇEKTİĞİ KADAR

beren saat

Beren Saat hayranlarının fanatikliğini bilmeyen yok. Bu kez de Beren Saat Fanatiklerinin hışmına uğrayan isim HT Gazete’den Esin Övet oldu. Peki, Esin Övet onlara ne cevap verdi?

Evet evet, kimseden çekmedim Beren Saat’in hayranlarından çektiğim kadar. Yok, ya yazdıklarımı okumuyorlar ya da yazdıklarımı anlamıyorlar. İyi yazıyorum kızıyorlar, kötü yazıyorum topa tutuyorlar. Anlamadım ne yapmam gerektiğini.

Tamam birçok sanatçının hayranları öyle; sevdikleri sanatçı hakkında kötü yazıp çizelim hemen aslan kesiliyorlar. Ama Beren Saat’in hayranları farklı. Ben böyle bir şey görmedim. Geçen Kenan Doğulu’yla Çeşme’de aşk dolu günler geçirdiklerini, özlenen bir aşkı yaşadıklarını ve bunun herkesin dilinde olduğunu yazmıştım. Aman aman söylenmedik söz bırakmadılar. “Beren Saat’i yok sayacakmışım” yani onun hakkında hiçbir şey yazmayacakmışım. Beren’e iyilik mi ediyorlar, kötülük mü bilmiyorum, ama şaşırdım kaldım.

Yok yok ben bu işten hiçbir şey anlamadım. Ama üzgünüm Beren fanları; Beren bu işi yaptığı sürece hatta bırakmaya karar verip ev kadını olsa bile haberleri yapılacak. Ve ben de bu işi yapmaya devam ettiğim sürece Beren’den bahsedeceğim. Hoşunuza gitse de gitmese de bu böyle.

Esin Övet / HT Gazete

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]