Magazin

KİMLERİN KOKAİN KULLANDIĞI BELGELENDİ

İstanbul’da daha önce düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıp serbest bırakılan oyuncu Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren’in, Adli Tıp Kurumu’nda yapılan incelemeler sonrası hazırlanan raporu emniyete ve savcılığa ulaştığı bildirildi.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün 9 aylık teknik takibin ardından ocak ayında yaptığı operasyonda, aralarında Cenk Eren, Çağatay Ulusoy ve Cemal Hünal’ın da bulunduğu 38 kişi gözaltına alınmıştı.

Cenk Eren ve Cemal Hünal, kan, tükürük ve kıl örneklerinin alındıktan sonra serbest bırakıldı. Eren ve Hünal’ın içici oldukları belirtilerek savcılık talimatıyla salıverildikleri belirtildi. Cenk Eren emniyet çıkışında “Serbest bırakıldım. Şimdi evime gidiyorum” demişti.

Gözaltına alınan Çağatay Ulusoy sessiz kalırken, Cenk Eren “Sadece ifade vermeye geldim” diyerek suçlamaları kabul etmemişti.
Adli Tıp Kurumu, Cenk Eren ve Çağatay Ulusoy’un kokain kullandığını raporla tespit etmiş oldu. Çağatay Ulusoy, ifadesinde uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün