Kertenkele’nin sezon finali nasıl sona erecek?

Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun sloganıyla yola çıkan ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele 20 Haziran Cumartesi günü saat 21:15’te sezon finaliyle ekrana geliyor.

Yapım Atölyesi’nin yapımcılığında çekilen Murat Onbul’un yönetmenliğini yaptığı dizide başrolleri Timur Acar, Sera Tokdemir paylaşıyor.

SEZON FİNALİ AKSİYON FİLMLERİNİ ARATMAYACAK

Kertenkele dizisinin sezon finalinde aksiyon filmlerini aratmayacak sahnelerin çekimleri yapıldı.
Kertenkele’nin motosiklet sürüşü, polisle olan kovalamaca sahneleri, senaryo içinde yer alan silahlı çatışmalar bu hafta herkesin nefesini kesecek.

Dizinin çekimlerinde trafiğe kapalı alanda gerçekleştirilen motosikletli sahnelerde büyük heyecan yaşandı. Son sürat motosiklet sürerek adeta zamanla yarışan Timur Acar, tehlikeli sahnelerde dublör kullanmadan bizzat kendisi yer aldı.

Kertenkele_34Bölüm_048

Son bölümde güçlü patlayıcıların kullanıldığı çekimlerde 30 dönüm boş arazi üzerinde mekruh binada büyük bir patlama gerçekleştirildi. Barut ve benzin kullanılarak gerçekleştirilen patlamanın olacağı alan özel güvenlik önlemleri alınarak kapatıldı ve jandarma çekim boyunca ekibe eşlik etti. Çekimler yapılırken herhangi bir olumsuzluğa karşı ambulans da hazır olarak bekletildi.

Kertenkele’nin hayatının seçimini yapacağı, aksiyonun bir an bile durmayacağı sezon finalinde büyük sürprizler yaşanacak.

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızın hikayesini konu eden  Kertenkele’nin  sezon finalininin yayınlanacağı 34. bölümünde neler olacak?

Kertenkele 34.bölüm(sezon finali) özeti:

Sokrat’ın Zehra ve Betül’ü kaçırdığını öğrenen Kertenkele, hapishanede çaresizlik içindedir. Hayatta en değer verdiği iki insanı kaybetmenin eşiğindedir. Kendisine yakın olmak dışında hiçbir suçu olmayan Zehra ve Betül, Sokrat’ın elinde kurtarılmayı beklemektedir. Zehra ile tam yakınlaşmış, aşklarını yaşamaya başlamışken; Betül’le tam abi-kardeş olmuşken şimdi ikisini de kaybetmeye çok yakındır. Kertenkele adına yakışacak bir şekilde, tüm gücünü kullanarak, elinden ne geliyorsa yaparak Zehra’yı da Betül’ü de kurtarmaya kararlıdır. Bunun için önce hapishaneden kaçmalıdır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]