Kertenkele dizisinin setine çocuklardan büyük ilgi

3. sezonuna da hız kesmeden büyük başarıyla giren Kertenkele dizisi bu kez de çocukların akınına uğradı. ATV’nin sevilen dizisi bu sezon Kertenkele Yeniden Doğuş ismiyle ekrana gelmeye başladı.  Birbirinden fantastik karakterlerin yer aldığı dizinin 73. bölümünün çekimlerinin gerçekleştiği Zeybek’te sete gelen çocuk ziyaretçiler, oyunculara ve dizi çekimlerine oldukça yoğun ilgi gösterdiler. O güzel anlar fotoğraflarla da ölümsüzleştirildi.

Bölgede oturan küçük çocuklar, sabahın erken saatlerinde dizinin setine diziyi seyretmeye geliyor ve çekimler bitene kadar set ekibiyle vakit geçiriyorlar. Sete gelen küçük ziyaretçiler, hayran oldukları oyuncularla da sık sık sohbet edip fotoğraf çektiriyorlar. Diziyle ilgili düşüncelerini paylaşan minik ziyaretçileri ağırlayan oyuncular ise, çocuklarla setin daha bir güzelleştiğini, onların düşünceleri ve isteklerinin önemli olduğunu belirtiyorlar.

 

Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal’in başrollerini paylaştığı dizinin setine gelen çocuklardan kimisi Kayakesen’e; “Bende ileride büyüyünce, okulumu bitirdikten sonra senin gibi komiser olup suçluları yakalayıp adaleti sağlayacağım” derken minik ziyaretçilerden bazıları da Ay Yıldız’lı adam gibi olmak istediklerini söylüyorlar.

Tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından oldukça titiz bir çalışmayla Cumartesi gününe yayına hazırlanan dizi, içinde işlenen konularıyla, çocuk seyircileri güldürürken oldukça da eğlendiriyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]