Magazin

Kerimcan Durmaz günah çıkardı: “O kadar utanıyorum ki..”

Sosyal medya hesabından paylaştığı şok etkisi meydana getiren videosu büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz, yaptığı açıklama ile adeta günah çıkardı

Sosyal medya hesabından paylaştığı müstehcen videosu büyük tepkilere neden olan Kerimcan Durmaz, nihayet sessizliğini bozdu.

KERİMCAN DURMAZ: “ÇOK ÜZGÜNÜM”

Instagram fenomeni olarak ünlenen Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya hesabından paylaşılan müstehcen görüntü büyük tepki çekmişti. Durmaz, olayın ardından yazılı yaptığı ilk açıklamada videonun kendisine ait olmadığını, bu videonun başka bir hesaptan kendisine geldiğini ve avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikayeler kısmında paylaştığını belirtmişti.

Kerimcan Durmaz, bu açıklamanın ardından sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından bir video yayınladı. Durmaz, yayınladığı videoda; “Günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. O kadar utanıyorum ve o kadar mahcubum ki… Aslında ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime bir çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Tekrar herkesten bir kez daha özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı